poszukuje dobrego reumatologa

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
stokrotka1509
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 27 lis 2009, 18:50

poszukuje dobrego reumatologa

Post autor: stokrotka1509 »

Poszukuje dobrego reumatologa ,czy ktos mogłby mi kogos polecic ,poza Ostrołęka oczywiscie,prywatnie lub na kase ,bardzo prosze o jakies namiary.Objawy i podstawowe badania wskazuja na jakas chorobe reumatyczna ,prosze o kontakt kogos kto leczy sie poza Ostroleka;)
Awatar użytkownika
NEMEZIS
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 19 sie 2008, 23:09

Re: poszukuje dobrego reumatologa

Post autor: NEMEZIS »

ja polecam dr Kwiatkowską, która przyjmuje prywatnie w Centrum med. Damiana ul. Wałbrzyska 46 w Warszawie, tez pojechałam z polecenia innej osoby i chwale sobie wizytę, ale problem jest w tym, ze wszystko co może ci zaoferować będzie płatne, dlatego do niej najlepiej już z jakimiś RTG jechać i wynikami badań. a najlepiej to do instytutu reumatologii na spartańskiej w wawie, ale nie wiem jak tam z kolejkami, wiem tylko, ze właśnie Kwiatkowska tam pracowała
doktor
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 21 cze 2011, 13:30

Re: poszukuje dobrego reumatologa

Post autor: doktor »

Poradnia Reumatologiczna w Białymstoku, przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym. Miałam przyjemność obserwować pracę tamtejszych lekarzy - aktualna wiedza, na wysokim poziomie, miłe podejście do pacjenta. Niestety nie wiem ile czasu trzeba czekać na wizytę, ale zadzwonić i ew. się umówić nie zaszkodzi
Dodek
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2011, 15:32

Re: poszukuje dobrego reumatologa

Post autor: Dodek »

Polecam dr Aleksandra Wilkowskiego z przychodni na 11 Listopada pod Urzędem Pracy w Ostrołęce.
ODPOWIEDZ