Odradzam przychodnię dla kobiet na Hallera!!!

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
adam888
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 22 wrz 2008, 18:51

Odradzam przychodnię dla kobiet na Hallera!!!

Post autor: adam888 »

Odradzam przychodnię ginekologiczną na Hallera!
Przyjmują na kasę chorych, okazuje się, że kobieta jest w ciąży- lekarz nakazuje zapis na następny miesiąc- ale nie ma terminów. Uruchamia się tu procedura- "ale może przyjąć prywatnie".
Nie polecam B-ego- bo sens jego praktyki polega na zwerbowaniu pacjentek prywatnych, nie opłaca się leczyć na NFZ. Kobieta w rejestracji bardzo sugestywnie namawiam na prywatne wizyty,a z terminami jest jak napisali użytkownicy na forum- lekarzy leczących na NFZ- nie ma wolnych. Do tego dodzwonić się tam graniczy z cudem, bo w rejestracji kobieta non stop gada przez prywatną komórkę, do tego niemiła, gburowata!
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Odradzam przychodnię dla kobiet na Hallera!!!

Post autor: shelly »

Terminy powinny byc, przeciez na poczatku miesiaca mozna sie umowic na miesiac nastepny... cos tu smierdzi
poza tym namawianie na wizyty prywatne to faktycznie chore, podobno lekarze maja pomagac... ja chodze do tej przychodni, ale poki nic sie nie dzieje nie mam z nimi zadnych przebojow
agacomplete
starszy kapral
Posty: 180
Rejestracja: 24 paź 2010, 21:26

Re: Odradzam przychodnię dla kobiet na Hallera!!!

Post autor: agacomplete »

i do tego jeszcze płatne cięcia za w publicznym zakładzie.
Misiacha
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 13 sie 2008, 10:52

Re: Odradzam przychodnię dla kobiet na Hallera!!!

Post autor: Misiacha »

A najciekawsza sytuacja kiedy zapyta się człowiek pani w rejestracji o cenę wizyty. Pani odpowiada że nie ma pojęcia bo "nie śmie spytać pani doktor". Potem daje numer do lekarza, który mówi ze koszt wizyty ustali po wizycie. :lol:
ELA25
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 26 sty 2010, 16:47

Re: Odradzam przychodnię dla kobiet na Hallera!!!

Post autor: ELA25 »

Ja całą ciążę chodziłam do dr Bucińskiego i nie mam zastrzeżeń. Wszystkie wizyty były na kasę chorych z wyjątkiem kilku ale to wynikało z faktu iż ciąża była trochę zagrożona i pod koniec musiałam chodzić częściej. Na kasę chorych można umówić się na początku miesiąca na następny miesiąc trzeba tylko tego pilnować. Co do obsługi recepcji zgadzam się, że niezbyt miła pani.
Niestety ten lekarz jest bardzo popularny i dlatego kolejki.
marta123
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 lut 2011, 13:35

Re: Odradzam przychodnię dla kobiet na Hallera!!!

Post autor: marta123 »

Jak tak sobie czytam Państwa wypowiedzi, to zastanawiam się, czy ja oby napewno chodzę do przychodni na Hallera i do doktora Bucińskiego. Od ponad 5 lat leczę się w tej przychodni i u tego lekarza (oczywiście na kasę chorych, poza może 3-4 wizytami prywatnymi w nagłych przypadkach). Prowadzi obecnie moją druga ciążę i absolutnie żadna z wymienionych sytuacji nie miała nigdy miejsca, tzn.:
1. Nigdy, nikt nie namawiał mnie na wizytę prywatną
2. Pani w rejestracji może nie jest aniołem, ale nie jest też taka straszna
3. Na wizytę na NFZ można się zapisać na początku każdego miesiąca, tylko trzeba zadać sobie trud i zadzwonić, albo ruszyć cztery litery i się przejść
Ponadto pani w rejestracji nie jest zobowiązana do informowania pacjentek o koszcie wizyty prywatne, bo to nie jest prywatna przychodnia, żeby miał być podany cennik!
Z tego, co ja się orientuję to doktor Buciński i tak jest najtańszy w Ostrołęce wśród ginekologów.
Reasumując, liczba pacjentek na kasę chorych do tego lekarza świadczy sama o sobie, tzn. o jego renomie i fachowości, bo prywatnie to każdy Cię przyjmie!
Pozdrawiam wszystkie zadowolone i nie zadowolone pacjentki;-)
pacjentka
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Odradzam przychodnię dla kobiet na Hallera!!!

Post autor: samanta »

racja co do niemiłej pani z przychodni i kłopotów z dodzwonieniem się. leczę sie tam od kilku lat i zawsze na fundusz, nigdy lekarz ani nikt inny mi nie sugerował prywatnej wizyty. chodzę do dr M. i nie narzekam, nie spotkałam się jakąś niefachową sytuacją do tej pory
margeritta
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 11 gru 2009, 23:44

Re: Odradzam przychodnię dla kobiet na Hallera!!!

Post autor: margeritta »

hej
możecie mi podać nr telefonu do tej poradni

dzięki
marta123
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 lut 2011, 13:35

Re: Odradzam przychodnię dla kobiet na Hallera!!!

Post autor: marta123 »

tel 297602628
pacjentka
adam888
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 22 wrz 2008, 18:51

Re: Odradzam przychodnię dla kobiet na Hallera!!!

Post autor: adam888 »

powodzenia w dodzwonieniu się :) i umówienie się do dr B., który swoją drogą podpyta pacjentkę, gdzie pracuje i czy ja stać na prywatne leczenie...
do marta123 może nie pasowałaś na potencjalną klientkę prywatnej praktyki!
a co do recepcjonistki to otwarcie proponuje prywatne wizyty- poczytajcie na forum z tego samego działu o lekarzach ginekologach w NFZ, bo nepotycznie brzmią Pani wywody...
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Odradzam przychodnię dla kobiet na Hallera!!!

Post autor: samanta »

czemu od razu wszystkich obrażasz posądzając o nepotyzm? jeżeli chodzi o mnie to napisałam z czym ja się spotkałam. każdy może wyrazić swoją opinię i byłoby super gdybyś mogła to uszanować a nie skupić się na obrzucaniu błotem wszystkich.
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Odradzam przychodnię dla kobiet na Hallera!!!

Post autor: shelly »

jesli chodzi o trudnosci z doszwonieniem sie do przychodni, to tam jest tak, ze jak babka ma kogos przy biurku to nie odbiera, sama to zauwazylam kiedy zalatwialam cos w recepcji, telefon dzwonil i dzwonil... po czesci to rozumiem, sama kiedys mialam podobna prace i nieladnie tak olac kogos przed soba, zeby odebrac telefon... gdyby tak robili to osoba stojaca tam moglaby czekac w nieskonczonosc... w idealnym swiecie powinny tam byc dwie babki, jedna od telefonow

ja sama nigdy nie mialam problemu z tym, najpozniej za drugim razem ktos odbiera
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Odradzam przychodnię dla kobiet na Hallera!!!

Post autor: Qrzysio »

adam888 to jakiś heretyk. Buciński to najpopularniejszy w Ostrołęce ginekolog i wszystkie panie chodzą tam ze zrozumienie, że są kolejki. A adam888 ewidentnie jest krzykaczem, który ma pretensje do całego świata i zakłada taki temat, pomimo już istniejącego, aby się w internecie wyżalić.
Antyreklamę tej przychodni będzie naprawdę ciężko zrobić, bo Buciński jest naprawdę dobrym w swojej profesji.
adam888
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 22 wrz 2008, 18:51

Re: Odradzam przychodnię dla kobiet na Hallera!!!

Post autor: adam888 »

hhhaaaaaa Qrzysio infantylna ta wypowiedź i słów używasz, których nie rozumiesz, do słowniczka
mały krzysiu:

"Herezja – pojęcie zaczerpnięte z religii chrześcijańskiej i sensu stricto, odnosi się tylko do wydarzeń w obrębie chrześcijaństwa. Podobne do chrześcijańskiej herezji zjawiska zdarzały się w obrębie innych wielkich religii, mając w nich jednak inne znaczenie, inny wymiar i inne skutki. Dlatego można je określać jako herezję tylko umownie, przez analogię. W tym sensie przez herezję rozumie się poglądy jednostek bądź grupy wyznawców danej religii sprzeczne z dogmatami, podstawowymi zasadami, naukami lub ustaleniami autorytetów konstytuującymi tę religię"- douczyć się panie redaktorze!

Skąd Ty możesz to wiedzieć, ja chodzę tam z żoną to pojęcie mam laiku.
marta123
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 lut 2011, 13:35

Re: Odradzam przychodnię dla kobiet na Hallera!!!

Post autor: marta123 »

Mam takie pytanie do Pana Adam888...czy żeby być prywatną pacjentką jakiegokolwiek lekarza to trzeba spełniać jakieś specjalne wymagania...;-) bo myślałam, że tylko mieć kasę!!!
Po drugie, to jak długo Pańska żona leczy się w tej przychodni, bo podejrzewam, że pewnie była na 1-2 wizytach w "nagłej" potrzebie i strasznie zdziwiona, że żeby być przyjętym na kasę chorych to trzeba się wcześniej umówić!
Jeśli idzie o problem z dodzwonieniem to różnie bywa, ale jakoś tyle pacjentek każdego dnia jest przyjmowanych w tej przychodni na NFZ!
Na koniec mała rada, jak nie pasuje ta przychodnia i pracujący tam lekarze, to radzę zmienić poradnię i lekarza prowadzącego i nie narażać siebie oraz żony na niepotrzebne stresy!!!
adam888
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 22 wrz 2008, 18:51

Re: Odradzam przychodnię dla kobiet na Hallera!!!

Post autor: adam888 »

Nie pani Marto, jak się zakłada kartę ciąży, to nie jest 1-2 wizyta, a lekarz informuje o następnej wizycie za miesiąc- zaś w konsekwencji recepcjonistka informuje, że za 2 m-ce może zarejestrować- to coś nie tak. Ale może prywatnie do lekarza umówić, wizyta 60 zł. To po co przyjmuje nowe pacjentki- sytuacja staje się oczywista- nie na kasę,ale dla kasy!
ABS
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 23 lut 2011, 14:12

Re: Odradzam przychodnię dla kobiet na Hallera!!!

Post autor: ABS »

Niestety ale nie mogę wypowiedzieć się na temat tej przychodni i Pana Bucińskiego w dobrych słowach... Nie chcę opisywać szczegółów ale "opieka" z jego strony w moim przypadku dalece odbiega od wszelkich norm... Nie rozumiem tym bardziej, że lekarz który ma tak "świetne" opinie potrafi zachowywać się nieprofesjonalnie! A tak było w moim przypadku. Jestem w ciąży po 3 wizycie zrezygnowałam... Odnośnie przychodni nie rozumiem kolejnej rzeczy, jakim prawem Pani w rejestracji mogła powiedzieć mi, że jeśli chcę rodzić poza Ostrołęckim szpitalem to mi się nie należy położna środowiskowa???
Justyna22
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2011, 15:33

Re: Odradzam przychodnię dla kobiet na Hallera!!!

Post autor: Justyna22 »

Drogie Panie bardzo mnie dziwią negatywne opinie o tej przychodni, ale każdy ma prawo do swojego zdania i swoje doświadczenia. Osobiści bardzo polecam tę przychodnie i dr Bucińskiego. Co do pani w rejestracji to nie mam żadnych zarzutów wobec niej ale jeśli nawet była dla kogoś nie miła to przecież nie ona będzie was leczyć, poza tym to każdy ma prawo do gorszego dnia. Nie prawdą jest też że namawiają do prywatnych wizyt ja ciągle chodziłam na kasę chorych 2 razy była też prywatnie i mogę powiedzieć że dr traktuje pacjentki na takich wizytach jednakowo. co do dr Bucińskiego to bardzo dobry lekarz z całą pewnością mogę polecić. Chodziły do niego dwie moje siostry i też były bardzo zadowolone.
ODPOWIEDZ