Dobry psychiatra

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
bella___
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 05 sty 2011, 12:04

Dobry psychiatra

Post autor: bella___ »

czy w Ostrolece znajde psychiatre na nfz i nie chodzi mi o takiego ,który po 3 min rozmowy przepisze mi prozac.... :(
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: lekarz na duch a...

Post autor: aga1009 »

W handlowcu(Prądzyńskiego) jest Specjalistyczne CEntrum Medyczne i tam też Poradnia psychologiczna.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: lekarz na duch a...

Post autor: steward »

Poradnia psychologiczna to nie gabinet psychiatry.
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: lekarz na duch a...

Post autor: aga1009 »

Nikt nie pytał jaka jest różnica między psychologiem a psychiatrą.
A poradnie psychologiczne mogą świadczyć pomoc psychiatryczną, psychoterapeutyczną i psychologiczną.
bella___
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 05 sty 2011, 12:04

Re: lekarz na duch a...

Post autor: bella___ »

czy jest możliwa jakakolwiek psychoterapia w jakiejkolwiek poradni bez kasy czy pozostaje tylko most.. tudzież inny wysoki obiekt zabudowy...?
karola86
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 06 gru 2010, 21:57

Re: lekarz na duch a...

Post autor: karola86 »

aga1009 pisze:W handlowcu(Prądzyńskiego) jest Specjalistyczne CEntrum Medyczne i tam też Poradnia psychologiczna.
Czy to jest ta poradnia na przeciwko dr Pokraśniewicz? Czy wizyta jest na NFZ?
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: lekarz na duch a...

Post autor: aga1009 »

karola86 pisze:
aga1009 pisze:W handlowcu(Prądzyńskiego) jest Specjalistyczne CEntrum Medyczne i tam też Poradnia psychologiczna.
Czy to jest ta poradnia na przeciwko dr Pokraśniewicz? Czy wizyta jest na NFZ?
Cyt.”Czy to jest ta poradnia na przeciwko dr Pokraśniewicz?”
Nie na przeciwko tylko to właśnie jej poradnia i całe te Specjalistyczne Centrum jest na NFZ
Miałam się nie udzielć, bo naskoczono na mnie jak człowiek chciał trochę pomóc.
Może żle się wyraziłam i dostałam po łbie. Powinnam powiedzieć ,że tam właśnie jest poradnia ZDROWIA PSYCHICZNEGO sc Joanna i Konrad Pokraśniewicz.A Pani Podkrasiewicz to psychiatra.
Nie mam pojęcia czy osobiście tam przyjmuje , czy ktoś inny.Można też poszukać w Internecie i dowiedzieć się , że ma też prywatny gabinet pod innym adresem. Wpisując imię i nazwisko nawet jakieś opinię można przeczytać na jej temat..
Tak przypadkowo zwróciłam na to uwagę (że w ogóle coś takiego istnieje)korzystając z poradni neurologicznej (dość szybki termin)gdzie zostałam mile przyjęta .Dalsze 3 skierowania na specjalistyczne badania na NFZ.:)
Specjalistyczne Centrum Medyczne to min :
Poradnia zdrowia psychicznego
Poradnia leczenia uzależnień
Poradnia neurologiczna
Poradnia psychologiczna
Poradnia terapii uzależnienia i współuzależnienia od alkoholu
Wystarczy zadzwonić i dopytać się co i jak. :wink:
ODPOWIEDZ