dobry dermatolog w Ostrołęce

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Matmajk
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2010, 22:36

dobry dermatolog w Ostrołęce

Post autor: Matmajk »

Mam pytanie, gdzie znajdę w Ostrołęce dobrego dermatologa.? Zaznaczam, że dr Chełchowska odpada (nie pomogła mi 2 razy). Może być to nawet wizyta prywatna ale kogo polecacie.? I od razu jakiś adres, ew nr telefonu poproszę....
wiolettta
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 15 lip 2010, 18:53

Re: dobry dermatolog w Ostrołęce

Post autor: wiolettta »

Noll Kaczyńska polecam. Był już taki wątek - musisz go poszukać.
Matmajk
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2010, 22:36

Re: dobry dermatolog w Ostrołęce

Post autor: Matmajk »

to prosze podać mi nr telefonu do tej Pani jeżeli ktoś posiada....
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: dobry dermatolog w Ostrołęce

Post autor: samanta »

również polecam p. Noll-Kaczyńską. przyjmuje w przychodni na Sienkiewicza, kiedyś tylko w piątki, wizyta 60 zł. tel. do przychodni 7665177, do niej na kom 662075208. radze dzwonić do przychodni żeby się w ogóle zarejestrować.
mburgh
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 20 lip 2009, 17:26

Re: dobry dermatolog w Ostrołęce

Post autor: mburgh »

Wśród dermatologów godna uwagi jest dr Ciemerych z Centrum Medycznego na 11 Listopada 51 . Wizyta kosztuje 80 zł. Telefon do rejestracji 29/ 760 38 67.
Awatar użytkownika
Eris
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2008, 17:11

Re: dobry dermatolog w Ostrołęce

Post autor: Eris »

Jeśli chodzi o darmową wizytę to polecam panią dermatolog, która przyjmuje w Meditransie we wtorki. (szczerze nie pamiętam jak ta pani się nazywa)

ADRES:
ul. Kościuszki 49
07-410 Ostrołęka

Chodziłam do pani dermatolog koło parku, przepisywała mi różne leki i nic mi nie pomagało.
Natomiast odkąd chodzę do Meditransu widzę naprawdę zadowalające efekty.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: dobry dermatolog w Ostrołęce

Post autor: Y@rosh »

bo Pani koło parku ma pewnie płacone za reklamowanie, wciskanie pacjentom danych leków. Na trądzik różnego rodzaju dobry jest Tetralysal a na ostry przewlekły Isotec, możecie sie pytać o takowy :)
Awatar użytkownika
Eris
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2008, 17:11

Re: dobry dermatolog w Ostrołęce

Post autor: Eris »

Ja brałam Tetralysal + żel Davercin. Przepisała mi te leki pani dermatolog z Meditransu właśnie.
Bardzo mi pomogły. Brałam również przez miesiąc Unidox przepisany przez tą samą panią. Unidox też był dobry. :)
ODPOWIEDZ