Kardiolog

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
roxi28
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 04 sie 2010, 19:22

Kardiolog

Post autor: roxi28 »

Czy możecie polecić jakiegoś dobrego kardiologa?
aristo
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 05 sie 2010, 0:45

Re: Kardiolog

Post autor: aristo »

Tylko Jacek Kazłowski - naprawdę wzbudza zaufanie, a przy okazji jest nieco tańszy niż inni.

Jestem na świeżo. W ubiegłym tygodniu odwiedziłem dwóch kardiologów. Pierwszy, którego nazwiska nie będę wymieniał, wziął stetoskop osłuchał, zmierzył ciśnienie i zalecił wykonanie badań za kilkaset złotych (w jego przychodni. koszty: echo - 100 zł, holter - 110, badania krwi - kilkadziesiąt złotych). W dodatku był wyjątkowo nieuprzejmy. Za wizytę, która trwała 5-7 minut bez zająknięcia skasował 80 złotych. Zapłaciłem, choć nie bardzo wiem za co, bo nic w zasadzie nie zrobił. Zły wróciłem do domu i zacząłem szukać innego lekarza.
Kilka dni później poszedłem do innego kardiologa - Jacka Kazłowskiego. Na dzień dobry: wywiad, zmierzył ciśnienie i wykonał echo serca. Przy tym był bardzo uprzejmy i rzeczowy. Dokładnie wyjaśnił szczegóły i wątpliwości. Od znajomych - jego pacjentów - później dowiedziałem się, że on zawsze postępuje tak z każdym pacjentem. Zlecił dodatkowe badania i na tej podstawie postawił diagnozę, i rozpoczął leczenie. Koszt wizyty: 80 złotych, ale przynajmniej wiem, że zapłaciłem za prawdziwą wizytę i poradę (w sumie trwała około 40 minut). Dodam, że byłem na dwóch wizytach. Podczas pierwszej nie był w stanie postawić pełnej diagnozy i za tę wizytę nie musiałem płacić. Zapłaciłem dopiero za drugą. Wróciłem do domu z pełną satysfakcją, że zostałem właściwie obsłużony, w końcu do lekarza poszedłem z problemem.
Kartofelek
starszy szeregowy
Posty: 93
Rejestracja: 08 lut 2010, 8:18

Re: Kardiolog

Post autor: Kartofelek »

Podzielam zdanie ,,aristo". U p. Kazłowskiego od lat leczy się moja mama z powodzeniem. Polecam tego miłego i kmpetentnego lekarza.
mysikrolik
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 cze 2010, 12:20

Re: Kardiolog

Post autor: mysikrolik »

dr Janusz Napiórkowski z Centrum Medycznego.

Jakiś czas temu potrzebowałem pilnie dostac się do kardiologa. Zadzwoniłem do Centrum Medycznego i tego samego dnia przyjął mnie lekarz. dr jest bardzo dokładny wypytał mnie o wszystko, obejrzal wypis ze szpitala, zbadał, pielęgniarka zmierzyła ciśnienie, zrobiła EKG. Doktor zlecił badania z krwi i holtera.

Poinformował mnie, że przyjmuje też na NFZ ale potrzebne jest skierowanie od rodzinnego. Udałem się do mojej lekarki rodzinnej i następną wizytę miałem już bezpłatnie, na NFZ.

Polecam doktora Napiórkowskiego. To dobry kardiolog i przyzwoity człowiek. Widac, że zależy mu na pacjencie
mburgh
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 20 lip 2009, 17:26

Re: Kardiolog

Post autor: mburgh »

Do lekarza trzeba mieć zaufanie. Ja do swojego kardiologa mam. Z całego serca polecam doktora Napiórkowskiego. Jest rzeczowy i przy tym bardzo uprzejmy.
aristo
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 05 sie 2010, 0:45

Re: Kardiolog

Post autor: aristo »

Lekarza z Centrum Medycznego nie znam, ale dobrze wiedzieć, że w Ostrołęce pojawiają się nowi lekarze. Może zróbmy ranking lekarzy. Będzie to forma docenienia tych dobrych. Jak lekarze przeczytają lub ktoś im o nim powie, to będą dbać o jakość obsługi pacjenta.
realista85

Re: Kardiolog

Post autor: realista85 »

Ja leczę się u Dr Kazłowskiego -polecam !!!
Natomiast , nie słyszałem nic o Dr Napiórkowskim , to młody lekarz???
Nigdy nie słyszałem o nim .
guciula
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2011, 20:26

Re: Kardiolog

Post autor: guciula »

Witam,
Czy możecie podać kontakt do lekarza Kozłowskiego?
ODPOWIEDZ