Okulista dla dziecka

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Okulista dla dziecka

Post autor: monika12 »

do którego okulisty udać sie z 9 miesięcznym dzieckiem?
Pelikan
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 13 gru 2009, 17:18

Re: Okulista dla dziecka

Post autor: Pelikan »

w Ostrołęce nie ma okulisty dla tak maleńkiego dziecka. Jeśli dzieciątku nic poważnego nie dolega, chcesz tylko sprawdzić czy wszystko jest ok to polecam dr. Lewalskiego w Szczytnie, a jeśli masz już wstępną diagnozę i potrzebujesz okulisty na dłużej to najlepiej poprowadzi Was prof. Marek Prost, specjalista od okulistyki dziecięcej (adres i tel na pw.) U mojego synka zdiagnozowano w Ostrołęce "poważną wadę kanalików łzowych", profesor zdementował, uspokoił, zastosował leczenie które bez ingerencji laserów czy skalpeli przyniosło efekt.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Okulista dla dziecka

Post autor: steward »

Pelikan -> ja myślę, że warto mimo wszystko zacząć od badania przez okulistę w Ostrołęce ew. później szukać pomocy poza granicami miasta. Autorowi tematu polecam znaleźć numer telefonu do jakiegoś okulisty w Ostrołęce i zapytać kto ew. by się podjął zbadania malucha :wink: To wszystko zależy zapewne od tego co się dzieje.
juliette42
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 sty 2010, 21:32

Re: Okulista dla dziecka

Post autor: juliette42 »

Również polecam prof. Prosta. Przyjmuje w Aninie, to jest prywatna klinika, koszt wizyty to 300zł. Rejestrowałam niedawno córkę. Wizyta dopiero na koniec sierpnia. Ale warto czekać.
ODPOWIEDZ