Lekarz na bóle kręgosłupa

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
ELA25
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 26 sty 2010, 16:47

Lekarz na bóle kręgosłupa

Post autor: ELA25 »

Czy możecie polecić jakiegoś lekarza, który wyleczyłby bóle kręgosłupa? Słyszałam, że w Olszewo-Borkach przyjmuje podobno taki specjalista, lecz nie znam szczegółów. Bardzo proszę o jakieś namiary, tel.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Lekarz na bóle kręgosłupa

Post autor: steward »

:arrow: do poradni ortopedycznej w nowym szpitalu zapisać się do ortopedy, :arrow: wcześniej po skierowanie do rodzinnego
stokrotka1509
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 27 lis 2009, 18:50

Re: Lekarz na bóle kręgosłupa

Post autor: stokrotka1509 »

Z bólem kregosłupa to raczej do neurologa trzeba się wybrac ,najpierw musza być badania z jakiego powodu sa te bóle kręgosłupa,ja chodzę do dr.Wandy Osajda w nowym szpitalu.Sympatyczna dośc pani doktor :)
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Lekarz na bóle kręgosłupa

Post autor: steward »

Tak do neurologa w przypadku rwy kulszowej np. Myślę, że jeśli jest to ból taki że ktoś sobie może siedzieć przy komputerku i pytać na forum to ortopeda byłby też dobry :wink: poza tym ortopeda również może pokierować do neurologa. Kolejność jednak jest, że po 1 rodzinny. Może on po zebraniu wywiadu pokierować do ortopedy neurologa itd. "Boli" to pojęcie dosyć względne :wink:
mburgh
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 20 lip 2009, 17:26

Re: Lekarz na bóle kręgosłupa

Post autor: mburgh »

proponuję neurologa lub neurochirurga. Dobry neurochirurg - doktor Piwowarski przyjmuje w Centrum Medycznym na 11 listopada 51. Jakiś czas temu w wątku "neurochirurg" ktoś go polecał....i rzeczywiście warto było się do niego wybrać. To jest lekarz z Warszawy ze szpitala bródnowskiego.
ODPOWIEDZ