Dr Niewiński

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
syśka123
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 sty 2010, 16:25

Dr Niewiński

Post autor: syśka123 »

Co myślicie o doktorze Niewińskim?
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: Dr Niewiński

Post autor: robertdeniro »

Świetny lekarz :)
Ostatnio zmieniony 05 lut 2010, 14:53 przez robertdeniro, łącznie zmieniany 1 raz.
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: Dr Niewiński

Post autor: monika12 »

ja mam negatywne zdanie na temat dr Niewińskiego, prowadził moja pierwsza ciąże, ciężko było z niego słowo wydusić, podpytać o coś, mało komunikatywny.... nigdy więcej do niego nie pójdę, ponieważ na koniec ciąży przeoczył poważny problem. Ale każdy ma swoje zdanie
mrw
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 25 mar 2008, 20:56

Re: Dr Niewiński

Post autor: mrw »

Najczesciej chodze do Dr Niewinskiego . Moge powiedziec o nim to , co Panie nademna , ze jest malo komunikatywny. Naprawde ciezko sie z nim rozmawia, nawet jak juz zaczne o cos pytac to odpowiedzi sa zwykle zbywajace. No coz, wole jednak dr Niewinskiego niz te kobiety ktore pracuja w feminie
słońce
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 23 lis 2009, 21:22

Re: Dr Niewiński

Post autor: słońce »

Mi prowadził drugą ciążę. Rzeczywiście jest mało rozmowy , ale kiedy zadałam pytanie - usłyszałam na nią odpowiedz . Trochę pomylił się co do wagi dziecka jeszcze w brzuszku , bo powiedział ,że dziecko będzie ważyło mniej niż trzy kilogramy a urodziłam ważącego ponad cztery kilogramy chłopca.
ewaqqq
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2010, 18:28

Re: Dr Niewiński

Post autor: ewaqqq »

czesc ja nie mam dobrego zdania na temat niewinskiego. jesli chodzi o prowadzenie ciazy nie moge nic powiedziec bo nie mialam z nik kontaktu na ten temat ale... bylam u niego poniewaz jestem po 2 ciazach pozamacicznych na 2 roznych jajowodach. i nie powiem zeby bylo ciekawei jesli chodzi o leczenie. przyszlam do niego zeby cos z tym zrobic. on nic nie zaprpopnowal to ja zaproponowalam badanie na droznosc jajowodo bo nie mialam odwagi zeby prosic o laparoskopie. oczywiscie chcialam na kase chorych bo takie badanie sa drogie. to powiedzial mi ze badanie na droznosc robi sie rok poltora roku po operacji. a ja wiem ze nie ze juz po 3 miesiacach mozna zrobic z reszta znam dziewczyny ktore pisza na forum ze mialy badanie na droznosc juz po 3 miesiacach poza tym sa ginekolodzy ktorzy odpisuja na maila jeden mi napisal ze moge do niego przyjechac jak minal 3 miesiace ale nie pojechalam bo on gdzies przy granicy niemieckiej leczy. potem kazal mi niewinski przyjsc na monitoring. poszlam i powiedzial ze mam pecherzyk czyli owulacja sie zbliza. ale juz nie kazal mi przyjsc zeby zobaczyc czy ten pecherzyk peka. bo jak nie peka to nie ma owu. potem kazal mi przyjsc na poczatku roku. poszlam i mowie ze przyszlam zeby porozamwiac na temat badania na droznosc a on na to ze nie ma sensu tego robic bo przeciez zaszlam w ciaze pozamaciczna. no tak zaszlam ale przeciez cos musialo zablokowac zarodek w jajowodzie i to2 razy. czyli najprawdopodobniej jest cos nie tak z jajowodami i to pewnie sa zrosty on soc zaczal krecic jak by sie wymigiwal sluchalam jego ale wiedzialam ze nir ma racji. i powtarzal ze mam zachodzic naturalnie, moje ciaze pozamaciczne to nie byl przypadek i jest problem i trzeba sprawdzic dlaczego tak sie dzieje dlaczego zarodek w jajowodzie sie blokuje a zeby to sprowdzic robi sie badanie na droznosc albo najlepiej laparoskopie. nie iwem dlaczrgo niewinski mi takich rzeczy naopowiadal moge jedynie sie domyslec. albo on po prosu sie nie zna. zaden lekarz po cp nie bedzie kazal dziewczyni zachodzic naturalnie w ciaze. bo po co?? po to zeby znowu to samo sie zdazylo?? zeby mi jajowody powycinali?? i zeby moja jedyna sznsa byla adopcja albo in vitro. niestety ja nie polecam niewinskiego jesli chodzi o trudne ciezkie przypadki. mialam nic nie pisac na ten temat i nie obsmarowywac mu tylka ale nie moge. a jak by sie trafila taka dziewczyna jak ja i fatkycznie po raz kolejny sprobowalaby naturalnie?? niewinski jesli czyta forum na prewno bedzie wiedzial kim jestem.nie mam dowodo i zaluje ze nie zabralam kogos do gabinetu ze soba zeby posluchal co on mowi. pozdrawiam
ewaqqq
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2010, 18:28

Re: Dr Niewiński

Post autor: ewaqqq »

i ja tez nie pojde wiecej do niego. nigdy. nawet jak bym byla w ciazy kiedys to wolabym jechac do lomzy. jak mysle o tym o tej ostatniej wizycie to krew mnie zalewa. jakie to jest niesprawiedliwe.
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: Dr Niewiński

Post autor: monika12 »

dodam jeszcze że jest on dobrym lekarzem jak pacjentka sama wie wszystko i nic poważnego jej nie dolega :P
sasanka1
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 21 cze 2009, 21:13

Re: Dr Niewiński

Post autor: sasanka1 »

Chodzilam do tego lekarza sporo czasu i nawet go chwalilam ale po jednej wizycie zmienilam zdanie i przepisalam sie do doktora Bucinskiego ten facet to prawdziwy lekarz na tacy wszystko wyklada.

Mialam duze problemy z torbielami i cera i wiele innych poprosilam niewinskiego o skeirowanie na poziom hormonow bo widze ze cos sie dzieje ze mna lekarz wiedzial tez ze chodze do lekarza gina w USA - powiedzial mi ze on nie widzi potrzeby na takie badanie a jak mi tak bardzo zalezy to powinnam zrobic sobie takie badanie w usa. Powiedzialam mu ze place skladki rowniez w Polsce i to ja podejme decyzje gdzie takie badanie wykonam a nie on.

Dla mnie jego zachowanie bylo chamskie w dodatku jest ponurakiem i malomowny

odradzam tego lekarza natomiast polecam BUcinskiego
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: Dr Niewiński

Post autor: monika12 »

a czy buciński przepisał tobie badanie na poziom hormonów, bo ja tez potrzebuje
syśka123
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 sty 2010, 16:25

Re: Dr Niewiński

Post autor: syśka123 »

ewaqqq pisze:i ja tez nie pojde wiecej do niego. nigdy. nawet jak bym byla w ciazy kiedys to wolabym jechac do lomzy. jak mysle o tym o tej ostatniej wizycie to krew mnie zalewa. jakie to jest niesprawiedliwe.


A co takiego się wydarzyło na tej wizycie? możesz powiedzieć?
A jakiego lekarza polecasz w Łomży? a jak to jest jeśli ja jestem z mazowieckiego to bez problemu przyjmie mnie lekarz w innym województwie na kasę chorych?
sasanka1
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 21 cze 2009, 21:13

Re: Dr Niewiński

Post autor: sasanka1 »

monika12 pisze:a czy buciński przepisał tobie badanie na poziom hormonów, bo ja tez potrzebuje

dostalam skierowanie na badania od Bucinskiego tylko na bylam na prywatnej wizycie bo czasu mialam malo bo wyjezdzalam za badania zaplacilam 120 zl ale przynajmniej powiedzial mi jakie badania mam zrobic jak rowniez dowiedzialam sie jaki hormon za co jest odpowiedzialny :)
polecam jaknajbardziej Bucinskiego
kasia21
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 lut 2011, 13:58

Re: Dr Niewiński

Post autor: kasia21 »

Jak macie mozliwosc to idzcie do innego lekarza,bylam u dr Niewinskiego jeden raz i dziekuje bardzo za takiego doktora,ktory nie potrafi prawidlowo zdiagnozowac nieprawidlowych wynikow cytologii,od innego lekarza dostalam skierowanie na biopsje po takich samych wynikach,wiec jesli chcecie byc zdrowe zmiencie go na innego.
monika134
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2011, 11:33

Re: Dr Niewiński

Post autor: monika134 »

odnośnie doktora niewińskiego to potrafi on utrudniać życie otóż mam problem z zajściem w ciąże i w związku z tym leczę się w klinice niepłodności pani doktor z tej kliniki każe mi robić co miesiąc monitoring tak się z nią dogadałam ze będe to robić u nas a później się bede z nia konsultowała bo przyjmuję leki na stymulacje owulacji i podpatrzeć czy one rosną po tym leku i czy pękają jajeczka bo mam skłonność do tworzenia się torbieli . Niestety pan doktor jak usłyszy że mam przyjść na sprawdzenie czy doszło to owulacji to zawsze mówi ze nie ma takiej potrzeby na pewno za 2-3 dni pęknie a ja skąd mam wiedzieć co się dzieje i czy do owulacji doszło. Kiedyś musiałam zrobić posiew z kanału szyjki macicy które było mi potrzebne do badania niedrożności jajowodów chociaż jak stwierdził jest wszystko ok i nie potrzeba tego wykonywać i nie chciał mi pobrać kazał mi przywieść skierowanie kliniki w której się leczę a przecież to bez żadnego skierowania powinien pobrać a jak się o coś go zapytam to mi nie odpowie tylko niech pani sie z tamtą panią doktor konsultuje bo on nie chce ingerować w jej leczenie , a o wypisaniu recepty to nawet nie ma mowy i zawsze muszę sie martwić jak zdobyć receptę . Jednym słowem jak sie człowiek leczy gdzie indziej to od pana doktora pomocy się nie uzyska
ODPOWIEDZ