Gastroskopia prywatnie

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
margeritta
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 11 gru 2009, 23:44

Gastroskopia prywatnie

Post autor: margeritta »

mam pytanko może wiecie gdzie można u nas zrobić prywatnie gastroskopię?
ffoczka
szeregowy
Posty: 47
Rejestracja: 04 lis 2005, 12:00
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gastroskopia prywatnie

Post autor: ffoczka »

W Ostrołęce prywatnie robi dr Osajda, ale ja proponuję pojechać do kliniki Mediq w Legionowie, taniej, dokładniej (4 kolorowe zdjęcia), okres oczekiwania bardzo krótki, a jak masz odpowiednie skierowanie to na kasę chorych można się załapać. Na ich stronie jest więcej informacji oraz kontakt do nich. Ja w 100% polecam.
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: Gastroskopia prywatnie

Post autor: robertdeniro »

Ja proponuję OLYMPUS ENDOTERAPIA SP. Z O. O. ul. Brzeska 12, Warszawa,
rejestracja 022 332 78 00 w godzinach od 8 - 18 od poniedziałku do piątku (dzwonić wiele razy, ponieważ panie w rejestracji nie zawsze odbierają). Najlepiej zarejestrować się osobiście (można poprosić kogoś znajomego kto jest w Warszawie o rejestrację, bo dodzwonić się naprawdę jest trudno i trzeba próbować wiele razy). Należy mieć oczywiście skierowanie od lekarza rodzinnego. Ale jeśli pacjent już skorzysta z tej placówki to jest naprawdę zadowolony. Ja w Ostrołęce miałam wiele razy robione badania gastrologiczne, zawsze były one bolesne i nieprzyjemne. A w Olympus to dopiero zobaczyłam jak może wyglądać profesjonalne wykonanie badań. Polecam OLYMPUS ENDOTERAPIA.
margeritta
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 11 gru 2009, 23:44

Re: Gastroskopia prywatnie

Post autor: margeritta »

dziękuję a w tej klinice OLYMPUS badanie można zrobić prywatnie czy na kasę chorych?
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: Gastroskopia prywatnie

Post autor: robertdeniro »

W klinice OLYMPUS można zrobić badanie i na kasę chorych i prywatnie. Ja na kasę chorych czekałam 2 tygodnie. Jeśli mogę podpowiedzieć, to teraz jest dobry okres na rejestrację. Bo od nowego roku zawsze są nowe środki pieniężne na wszelkie badania, więc proponuję jak najszybciej się zarejestrować.
ODPOWIEDZ