Neurochirurg

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
mburgh
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 20 lip 2009, 17:26

Neurochirurg

Post autor: mburgh »

Szukam dobrego neurochirurga. Slyszałam, że przyjeżdża do Ostrołęki neurochirurg ze Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Jeśli ktoś wie gdzie go znaleźc, proszę o podanie telefonu
Jacek_C
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2009, 14:23

Re: Neurochirurg

Post autor: Jacek_C »

Zgadza się, w centrum medycznym na 11-listopada 51 przyjmuje
doktor ze szpitala bródnowskiego - Grzegorz Piwowarski.
Jest b.dobrym neurochirurgiem,operował mojego ojca.

My płaciliśmy 150 zł za wizytę, telefon pod którym można się umówic: 29 760 38 67


Jacek
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Re: Neurochirurg

Post autor: Krzychu »

Witam! Mam dosc duze informacje na ten temat, najlepiej PW, mam dyskopatie i mecze sie z nia od stycznia. Dr n. med. Rafał Górski tez tam przyjezdza, lecz ostatnio go jakos nie ma, a kolejki sa bardzo długie, w ta sobote jade za Grodzisk Mazowiecki na wizytę prywatną z nim, byłem u prof. Andrzeja Radka z Łodzi i dr n. med. Pawła Lisa (polecam), do profesorkow mam uprzedzenie, zazwyczaj sa niemili, wielcy figo fago, w razie pytan pisz, pozdr
forumowicz78
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2009, 9:35

Re: Neurochirurg

Post autor: forumowicz78 »

Witam.
Jestem po operacji kręgosłupa w szpitalu bródnowskim.
Chętnie udzielę informacji na ten temat zainteresowanym na PW.
Pozdrawiam
mburgh
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 20 lip 2009, 17:26

Re: Neurochirurg

Post autor: mburgh »

Forumowicz78,

Piszesz, że byłeś operowany w szpitalu Bródnowskim, czy możesz coś więcej powiedziec na temat doktora Piwowarskiego ? Podobno to bardzo dobry wachowiec i czlowiek. Odnieś się proszę do tej opinii

Pzdr
ps. mam nadzieję, że u Ciebie wszystko poszło ok
forumowicz78
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2009, 9:35

Re: Neurochirurg

Post autor: forumowicz78 »

Byłem operowany jakieś 2 miesiące temu. Jak na tą chwilę wszystko jest w porządku. Bóle jak ręką odjął a co do Piwowarskiego - spoko gość - polecam.
Co do jego fachowości to ciężko mi oceniać bo usypiają do operacji :D i pokaż mi takiego co powie że fachowiec -jak to stwierdzić? - tyko po tym co ludzie gadają. Ale skoro pracuje na takim stanowisku (bodajże neurochirurg II stopnia, nie znam się na ich nazewnictwie) i trochę operacji już wykonał to musi coś sobą reprezentować. Uwierz mi przez ten czas jak tam leżałem to przemiał na stole operacyjnym był spory :D .
Nie mam do niego zastrzeżeń ale z operacjami to wiadomo - każda inna i co przypadek to może być różna opinia. Przez czas choroby nasłuchałem się różnych ludzi i był nawet facet który narzekał na profesora z Szaserów że mu "kręgosłup spieprzył" i przyszedł na Bródno do poprawki.
Na Bródnie operuje też dr Górski (on jest zastępcą ordynatora prof. Ząbka) jego też polecam. On wcześniej przyjeżdżał (ze dwa razy chyba) do Ostrołęki przed Piwowarskim.
Ja nie żałuję że zdecydowałem się na skalpel, chociaż różnie ludzie mówią na ten temat. I tu także zależy od typu choroby - u mnie nie było wyjścia.
Na koniec odradzam ostrołęckich neurologów - szkoda czasu i przede wszystkim zdrowia. Od środków przeciwbólowych wysiądzie wam najpierw wątroba.

Pozdrawiam i powodzenia w leczeniu
mysikrolik
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 cze 2010, 12:20

Re: Neurochirurg

Post autor: mysikrolik »

czy ktoś jeszcze może coś powiedziec o doktorze Piwowarskim ?
wodnik
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2010, 12:52

Re: Neurochirurg

Post autor: wodnik »

Doktor Piwowarski jest CUDOTWÓRCĄ !!! polecam z całego serca. Byłem u niego na wizycie w Centrum Medycznym. Operował mnie w szpitalu bródnowskim. Teraz chodzę i nie boli a ostrołęccy neurolodzy rozkładali ręce i wypisywali kolejne środki przeciwbólowe.

Polecam doktora Piwowarskiego jest miłym człowiekiem a do tego zna się na tym co robi. Lekarz z powołania !
zlutenizowana30
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 cze 2011, 21:20

Re: Neurochirurg

Post autor: zlutenizowana30 »

Witam. Byłam na wizycie u dr Piwowarskiego w marcu tego roku właśnie w Centrum Medycznym na 11 listopada. Co mogę o nim powiedziec- bardzo rzeczowy, kompetentny, opanowany. Obejrzał rezonas, wysłuchał mnie dokładnie, wyraził swoja opnie- oczywiście kwalifikacja na operację. Poprosił aby od lekarza rodzinego uzyskała skierowanie do szpitala i natychmiast się z nim skontaktowała. Operuje w Szpitalu Bródnowski. Mogę polecic u niego konsultację z czystym sumieniem- poświeca dużo czasu pacjętowi, odpowiada na wszystkie nurtujące pytania i atmosfera wizyty jest bardzo przyjemna. Koszt wizyty to 150 zł. Przyjeżdza 1 raz w miesiącu. Myślę, że jeśli ktoś ma problem neochrurgiczny czy to z kręgosłupem czy z głową to warto.
Byłam potem konsultowana również przez innego neochirurga w Warszawie i tam też odbyła się moja opercja. Diagnoza dr Piwowarskiego u drugiego neochirurga została tylko potwierdzona. Polecam dr Piwowarskiego.
Stang
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 27 sty 2010, 16:06

Re: Neurochirurg

Post autor: Stang »

Polecam dr Górskiego ze szpitala bródnowskiego byłem niedawno przez niego operowany i znam jeszcze parę osób które leczył i operował i wszyscy są zadowoleni najłatwiej go złapać w wa-wie w achillesmed.pl a raz w miesiącu operuje też w Ostrołęce
ODPOWIEDZ