Dobry pediatra w Ostrołęce

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
mojaniele
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 16 paź 2008, 15:44

Re: Dobry PEDIATRA!

Post autor: mojaniele »

Perła pisze:Najlepszy pediatra w Ostrołęce to Alicja Gronowska, specjalista chorób płuc, przyjmuje w przychodni "Rodzina".
GRONOWSKA?? A w życiu to najdroższy i najgorszy lekarz pediatra w oce!!!
rutyna
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 03 sie 2009, 9:28

Re: Dobry pediatra w Ostrołęce

Post autor: rutyna »

ja ze swoim dzieckiem chodzę do dr. Chełchowskiego i jestem zadowolona, stosuje on homeopatie ale nie na każdego ona działa,
polecam również dr. Olszewską
rutyna
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 03 sie 2009, 9:28

Re: Dobry pediatra w Ostrołęce

Post autor: rutyna »

nie polecam dr. Zyska nie potrafi postawić diagnozy, przepisuje ciagle ten sam antybiotyk, mysli ze jest najlepszy i wszytko wie ale jesli chcialam zeby zmielil antybiotyk bo miesiac wczesniej przepisal ten sam to sie klucil i nie zmienil, wiadomo ze ten antybiotyk nie zadzialal by, a co sie okazalo to bylo przeziebienie
Perła
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 09 paź 2008, 21:26

Re: Dobry pediatra w Ostrołęce

Post autor: Perła »

dr Alicja Gronowska, specjalista dróg oddechowych, przyjmuje w przychodni "Rodzina".
Pelikan
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 13 gru 2009, 17:18

Re: Dobry pediatra w Ostrołęce

Post autor: Pelikan »

Naszym lekarzem pediatrą jest dr Monika Sikora-Bedra, jesteśmy Jej pacjentami od kilku lat. Zawsze miła, uśmiechnięta i pomocna. Najbardziej jednak cenię wiedzę Pani doktor, nigy bez potrzeby nie przepisze antybiotyku, za co u mnie wielki "plus". Niesamowite podejście do Małych Pacjentów :-) Wychodząc z gabinetu w naszej przychodni wita każde dziecko zwracając się do niego po imieniu! dr Bedra pracuje też na oddziale, ale niestety nie przyjmuje prywatnie. szczerze polecam, najlepszy pediatra w Ostrołęce.
jusia
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 paź 2009, 20:45

Re: Dobry pediatra w Ostrołęce

Post autor: jusia »

Ja polecam Dr Pietrzykowską przyjmuje w Handlowcu w Medicu. Jak trzeba będzie to wystawi skierowanie gdzie trzeba.

Chcę zaznaczyć też że mój czteroletni synek czuje się u niej jak w domciu. :D
Ma kobieta podejście do dzieci.

Pozdrawiam
ktosJest
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 mar 2010, 12:42

Re: Dobry pediatra w Ostrołęce

Post autor: ktosJest »

polecam dr Gronowską..
Jednak z rejestracją do RODZINY masakra :evil: :evil:
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Dobry pediatra w Ostrołęce

Post autor: elfik »

mam pytanie: moje dziecko ma ospę (wczoraj wieczorem zaczęły wyłazić krostki i jest ich coraz więcej. Miał kontakt z zarażonymi dziećmi..). Nie wiem czy iść z Nim do lekarza. Z jednej strony bym chciała, żeby osłuchała i zbadała (wydaje mi się, że ma powiększone węzły chłonne), z drugiej nie chcę pozarażać innych maluchów.. Do przychodni cięzko będzie się dodzwonić, więc poszłabym od razu z rana, ale.. no własnie.. szkoda mi reszty pacjentów.. Wątpie, żeby ktoś przepuścił mnie do gabinetu żebym weszła od razu, bo tak by było najlepiej..

Do mam, których dzieci przechodziły ospę: byłyście u lekarza? Na ospę coś się dostaje oprócz Pudrodermu bez recepty? Jest sens iść? ;|
chatonne
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 15 cze 2006, 18:21
Lokalizacja: stąd

Re: Dobry pediatra w Ostrołęce

Post autor: chatonne »

mój czterolatek zachorował nam na ospę w Zakopanem więc kontakt z rodzinną panią doktor siłą rzeczy był tylko telefoniczny, pani doktor kazała oczywiście pudroderm, ewentualnie leki przeciwgorączkowe, jest jeszcze taki syrop Hydroxyzinum- lekko uspokajający i dziecko się po nim mniej drapie- ale on jest na receptę. Podsumowując-u lekarza osobiście z synem nie byłam.
:) :) :)
karola86
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 06 gru 2010, 21:57

Re: Dobry pediatra w Ostrołęce

Post autor: karola86 »

ja też polecam dr Gronowską.
Rzeczywiście rejestracja to porażka
aniam
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2010, 13:25

Re: Dobry pediatra w Ostrołęce

Post autor: aniam »

Gdzie przyjmuje pediatra Monika Bedra Sikora????
karola86
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 06 gru 2010, 21:57

Re: Dobry pediatra w Ostrołęce

Post autor: karola86 »

aniam pisze:Gdzie przyjmuje pediatra Monika Bedra Sikora????
Ul. Syreny, koło Alior Banku.
xxxaneta
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 09 mar 2011, 10:12

Re: Dobry pediatra w Ostrołęce

Post autor: xxxaneta »

JA OSOCBISCIE POLECAM DR OLSZEWSKĄ SAMA PARE RAZY JEZDZILAM ALE PRYWTNIE PRACOWLA W SZPITALU ALE CZY PRACUJE TO NIEWIEM KOBIETA MA MNOSTWO DOSWIADCZENIA ZAWSZE DZIECI SZYBKO ZDROWIALY
ODPOWIEDZ