« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 30 września 2014 r., imieniny Honoriusza, Wery, Hieronima

Protetyk godny polecenia!

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej

Moderator: Moderatorzy

Protetyk godny polecenia!

Postprzez Zuzka » 11:07, 07.02.2009

Poszukuję dobrego protetyka. Bliska mi osoba straciła dwa przednie zęby :( i w zwiazku z tym poszukuję specjalisty godnego polecenia, który fachowo zrobi i założy jej protezę w to miejsce. Chodzi o protezę pojedyńczych zębów, a nie wszystkich! :o
Jeśli znacie profesjonalistów z Ostrołeki w tym zakresie, bardzo proszę podajcie dane kontaktowe! To ważna i pilna sprawa.
Z góry dziękuję! :wink:

Zuzka
szeregowy

Podziękował : 1 raz
Pochwał: 0 raz

Re: Protetyk godny polecenia!

Postprzez Oss » 14:16, 07.02.2009

Na powstańców jest bardzo dobry protetyk.
Nie daleko domu w którym była apteka.

Oss
starszy szeregowy

Podziękował : 0 raz

Postprzez NEMEZIS » 18:36, 08.02.2009

Ja znam Ewę Sobol, nie korzystałam z jej usług, przynajmniej na razie nie musiałam :mrgreen: ale słyszałam, że jest dobra, moja dentystka z nią współpracuje. Ma gabinet na ul. olszynowej, dojazd: z ul. warszawskiej, skręca się jak na Przasnysz i później w lewo, w domu prywatnym.

NEMEZIS
starszy szeregowy

Pochwał: 1 raz

Reklama

Postprzez marta623478 » 18:50, 08.02.2009

Tak tez słyszalam o p. Elżbiecie Sobol. oczywiscie w samych superlatywach. polecam

marta623478
szeregowy

Postprzez ela » 03:54, 05.03.2010

Ja jak szukałam dla mamy to wypytałam chyba pół miasta :idea: . Wyszło, że najlepszego protetyka ma dr Gromadzki z Farnej, że podobno bezkonkurencyjny, że on jak zrobi ząbki to poezja. Dotarłyśmy do niego ma gabinet koło domu dziecka w domku jednorodzinnym - Pan Leszek, nazwiska niestety nie znam. Sprawdziło się :!: Mama nosi te ząbki już z 5 lat. Wygląda superowo, w ogóle nie widać, że to sztuczna szczęka. Normalnie je , śmieje się i rozmawia. Po mamie też u niego robiła mamy siostra z mężem i też są bardzo zadowoleni.

ela
szeregowy

Powrót do Medycyna, lekarze