KARDIOLOG - kogo polecacie?

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Lidusia1984
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 27 sty 2009, 20:13

KARDIOLOG - kogo polecacie?

Post autor: Lidusia1984 »

Witam.
Którego kardiologa z Ostrołęki byście polecili? Chodzi mi o zrobienie różnych badań sercowych takich jak "echo serca" i inne.
Awatar użytkownika
NEMEZIS
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 19 sie 2008, 23:09

Re: KARDIOLOG - kogo polecacie?

Post autor: NEMEZIS »

ja robiłam sobie w zeszłym roku takie podstawowe badania, żeby wykluczyc to i owo, poszłam prywatnie do Jankielewicza, przyjmował w przychodni na Sienkiewicza (od tyłu sklepu stokrotka) i... bardzo się rozczarowałam, wydałam kasę za wizytę a on zmierzył mi ciśnienie i osłuchał stetoskopem po czym zlecił płatne badania. Trwał to 5 minut góra. Więc zebrałam się i pojechałam do przychodni na Artyleryjskiej, zarejestrowałam się na kasę chorych, przyjęła mnie dr Nol o ile pamiętam, założyli holter, zrobili ekg, wszystko i miłej atmosferze, ja byłam zadowolona więc polecam taką opcję. Z innymi nie miałam do czynienia to nie wiem niestety. A jeśli chodzi o neurologa, to moja ciotka bardzo chwali dr Koguta, przyjmuje chyba gdzieś na centrum.
Zuzka
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 17 wrz 2008, 22:43

Re: KARDIOLOG - kogo polecacie?

Post autor: Zuzka »

Żeby dostać się na wizytę do kardiologa do nowego szpitala, trzeba mieć skierowanie od lekarza rodzinnego???
mburgh
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 20 lip 2009, 17:26

Re: KARDIOLOG - kogo polecacie?

Post autor: mburgh »

Byłam na NFZ u kardiologa w Centrum Medycznym na 11 Listopada 51. Trzeba miec skierowanie od rodzinnego. Doktor Napórkowski jest świetnym specjalistą, do tego poświęcił mi dużo czasu, wypytał o wszystko. I uwaga ! zadzwonilam w piątek a przyjęta byłam w sobotę. W nowym szpitalu terminy sa na listopad. . 29/ 760 38 67
Polecam
doktor Kogut też tam przyjmuje
ODPOWIEDZ