« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 listopada 2014 r., imieniny Zdzisława, Lesława, Gościerada

LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej

Moderator: Moderatorzy

Re: LARYNGOLOG - którego doradzacie??

Postprzez saras » 12:43, 05.11.2010

A ja polecam doktora Pyda jest ordynatorem w lomzy na laryngologii!!!moje dziecko chodzilo do dr bialobrzewskiej 2 lata i tak nas przeciagala lekami inhalacjami itp.okazalo sie ze dziecko mka przerost migdalkow i plyn w uszach.na wizyte do dr Pyda pojechalismy raz i odrazu dal skierowanie na zabieg.na nfz czekalismy 2,5tyg.dziecko do tej pory jest zdrowe.a dr Biało.... jest naciagaczka wyciaga kase ile sie da!!!!

saras
szeregowy

Podziękował : 0 raz
Pochwał: 0 raz

Postprzez Y@rosh » 23:25, 07.11.2010

Bednarski jest cienki, nie przykłada się w ogóle, inna sprawa jak idziesz do niego prywatnie, miły, fajny itp.. żenada!!! koleś powinien tylko czyścić uszy, czyli potwierdza się tytuł sławnego filmu, "Na Kłopoty Bednarski" ;p!!! P.Białobrzewską polecam w 200%. Ów Bednarski przepisywał mi antybiotyki, typu Forcid , bez badań. P. Białobrzewska od razu skierowała mnie na tomografię, i wyszło co mi dolega :). mr.B przepisywał by leki, truł bym się a on , nie wiem co by osiągnął, chyba zrytą opinię na którą sobie zasłużył :)
Y@rosh
chorąży

Postprzez Y@rosh » 23:29, 07.11.2010

saras napisał(a):A ja polecam doktora Pyda jest ordynatorem w lomzy na laryngologii!!!moje dziecko chodzilo do dr bialobrzewskiej 2 lata i tak nas przeciagala lekami inhalacjami itp.okazalo sie ze dziecko mka przerost migdalkow i plyn w uszach.na wizyte do dr Pyda pojechalismy raz i odrazu dal skierowanie na zabieg.na nfz czekalismy 2,5tyg.dziecko do tej pory jest zdrowe.a dr Biało.... jest naciagaczka wyciaga kase ile sie da!!!!
aż trudno uwierzyć.. :roll: 8)
Y@rosh
chorąży

Reklama

Postprzez Y@rosh » 23:32, 07.11.2010

droida napisał(a):właśnie wróciłam od doktora T. Skibniewskiego, za 3 min. wizytę zachciał 80zł,:evil:

dlatego jestem za kasami fiskalnymi dla takich "pielęgniarzy" (nie urażając zawodu pielęgniarza) 8)
Y@rosh
chorąży

Postprzez saras » 23:40, 07.11.2010

tak Jareczku i nie ma sie co dziwic leczysz sie w oce chwalisz a w kolko po lekarzach chodzisz a to rwa,a to zastrzyki szanuj zdrowie daruj sobie ostroleke :D

saras
szeregowy

Poprzednia strona

Powrót do Medycyna, lekarze