Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: aga1009 »

Z tego co wiem to w Przychodni Specjalistów na Sienkiewicza przyjmuje Małgorzata Noll-Kaczyńska.
Tylko prywatnie w piątki po 18.
sasanka1
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 21 cze 2009, 21:13

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: sasanka1 »

Od trzech miesiecy lecze sie na tradzik u Pani Malgorzaty Noll Kaczynskiej - naprawde mi pomogla zostaly mi tylko plamy ale zadnej krosty. Na plamy i krosty dodatkowo stosuje amerykanski srodek Proactiv - jest do kupienia na allegro ok.200 zl ale tez pomaga.

Pozdrawiam
Zuzka
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 17 wrz 2008, 22:43

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: Zuzka »

domel59 pisze:Znalazłam listę dermatologów z Ostrołęki:
1. Chełchowska Urszula
2. Noll-Kaczyńska Małgorzata
3. Krystyna Dudziec
4. Andrzej Zaręba
5. Barbara Zaręba
6. Maria Serwatko
Pozycja nr 6 - pani dr Maria Serwatko już nie przyjeżdża do Ostrołęki.
oniko
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 15 sie 2009, 20:44

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: oniko »

na tradzik tylo czas, czas i jeszcze raz czas-lekarze sa zbedni-strata pieniedzy
ktosia
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: O-ka

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: ktosia »

W piatek jestem umówiona do Pani doktor Noll Kaczyńskiej. Mozecie mi powiedzieć (kto był) ile bierze za wizytę? Zapomniałam zapytac jak sie zapisywałam a po lekarzach generalnie nie chodzę :)
Z góry dziękuję.
sasanka1
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 21 cze 2009, 21:13

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: sasanka1 »

Hej

wizyta kosztuje 60 zl

Ja jestem zadowolona z leczenia Pani Kaczyńskiej - przestałam juz brak antybiotyk ponad 2 tygodnie i odpukac nic mi nie wyskakuje choc mam dorazny antybiotyk w plynie na w razie czego

dodatkowo jestem juz umowiona u Pani doktor na peeling glikolowy - i rowniez mam nadzieje ze skutecznie usunie mi blizny

takiego dermatologa w Ostrolece potrzeba
ktosia
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: O-ka

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: ktosia »

Dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję, że i mi Pani doktor pomoże.
ktosia
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: O-ka

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: ktosia »

Jestem już po wizycie i kurczę nie wiem. Mam nadzieję, że mi Pani doktor pomoże ale jak czytam i pytam to widzę, że każdy od niej dostaje antybiotyk + mazidło do smarowania. Tak tez i ja dostałam - antybiotyk dosc drogi (miesięczna kuracja 90zł) + maść antybiotykowa czyli następne ponad 30zł. Antybiotyk mam brać 3 miesiące. Za miesiąc mam przyjść na kontrolę (oczywiście prywatnie - 60zł) i przedłużenie leków czyli następne 190zł. i tak x 3 miesiące..

Pani doktor również i mi wspomniała o umówieniu się na peeling za miesiac jeśli będą efekty leczenia na +.

Mam nadzieje, że to pomoże i jest to skuteczne leczenie (bo na razie to widzę ze dość kosztowne to na pewno ;) ) a nie jakaś regułka wyuczona i daję to samo każdemu jak leci... po rozmowie z 4 osobami siedzącymi w poczekalni przede mną, po wyjściu z gabinetu okazało sie ze miały to samo leczenie, które dała mi doktor- ten sam antybiotyk i krem.

Wrażenia z wizyty ogólnie pozytywne. Na razie bardzo polecam doktor Noll Kaczyńską ze względu na "obsługę" - bardzo przesympatyczna kobieta - a o efektach leczenia napiszę jeśli nastąpią a mam nadzieję, że nastąpią. :)
Zuzka
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 17 wrz 2008, 22:43

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: Zuzka »

sasanka1 pisze:(...) jestem juz umowiona u Pani doktor na peeling glikolowy - i rowniez mam nadzieje ze skutecznie usunie mi blizny
Mam pytanko odnośnie tego peelingu - na jakich partiach ciała zrobi ci ten peeling? na twarzy? czy on jest silny? i jaka jest jego cena? czy ta pani doktor wykonuje jakieś inne zabiegi?

Ja mam bardzo duze przebarwienia i żadne maści nie pomagają.
:(
Może ktoś z Was skutecznie pozbył się dużych przebarwień i może coś doradzić. Załamana jestem. :( :( :(
sasanka1
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 21 cze 2009, 21:13

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: sasanka1 »

Witajcie

Peeling bede miala robiony na twarzy juz w srode z tego co czytalam to efekty sa widoczne po miesiacu.

Musze przyznac ze nie biore antybiotykow juz 3tygodnie i na razie mam spokoj nic mi nie wyskakuje.

Ja uzywalam czyt. tetrysal pozniej doszła masc skinoren i differin z retinolem (po 2 miesiacach chyba) musze przyznac ze efekty byly zaskakujace w chwili obecnej mam bardzo male plamy ale sa i chce sie ich pozbyc.

Moje leczenie rowniez bylo bardzo kosztowne lecz niestety to jest twarz i nie zaluje i nie bede zalowac zadnej zlotowki na leki.

Peeling ma mnie kosztowac 180 zl

wole chodzic do Noll-Kaczynskiej niz do Chelchowskiej gdzie leczy moja kolezanke juz tyle miesiecy i efekty marne a ona szkoduje kasy na wizyte prywatna

Jak bede juz po peelingu napisze wrazenia
mburgh
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 20 lip 2009, 17:26

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: mburgh »

Byłem z trądzikiem u doktor Aleksandry Ciemerych. Przyjmuje w soboty w Centrum Medycznym na 11 Listopada 51. Zaleciła mi leki doustne i mazidło. Jest świetna. Poświęciła mi prawie godzinę. Uważam, że warto było pójśc.

polecam
MB
ODPOWIEDZ