Ortodonta

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
kamil902
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 30 sty 2007, 14:55
Lokalizacja: Ostrołęka

Ortodonta

Post autor: kamil902 »

Witam mam pytanie dotyczace Ortodonty Danuty Brzozowskiej , gdzie sie znajduje akutalny gabinet ? prosilbym o adres i jak ktos ma to nr tel do gabinetu z gory dzieki
Awatar użytkownika
Apricotta
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 16 sie 2005, 18:48

Post autor: Apricotta »

A ja przy okazji mam pytanie, jakie sa koszty zalozenia aparatu na zeby. Jaka jest roznica w cenie aparatu z porcelanowymi plytkami. Czy ktos sie orientuje?
Open Your Eyes Open Your Mind
martuska
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2007, 0:23
Lokalizacja: o-ka

Post autor: martuska »

A więc ja przy okazji odpowiadam, jaki jest cennik u dr Szumowskiej. cena obie szczęki to 2400 zł, plus wizyty które w zaleznosci na czym polegaja to koszt 60 zł lub 80 zł, chyba tylko raz miałam wizytę za 100 zł. No i wizyty co jakies 1,5 miesiąca są tak średnio, a aparat trzeba nosic ok. 2 lata wiec sobie policz. Plus zdjęcie aparatu i założenie aparatu retencyjnego który jeszcze jakis czas trzeba nosic (taki drucik na zebach) to koszt 600 zł (obie szczęki). Ze dwie wizyty kontrolne i to chyba wszystko.
Marta M.
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 kwie 2006, 21:43

Post autor: Marta M. »

Doktor Brzozowska przyjmuje na ulicy Bernardyńskiej ( tam gdzie kiedyś była Kafeteria a teraz jest Cafe Fusy), tylko tam bliżej Klasztoru. Niestety, zakłada tyko aparaty ruchome.
paulina_
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2007, 13:00

Post autor: paulina_ »

martuska pisze:A więc ja przy okazji odpowiadam, jaki jest cennik u dr Szumowskiej. cena obie szczęki to 2400 zł, plus wizyty które w zaleznosci na czym polegaja to koszt 60 zł lub 80 zł, chyba tylko raz miałam wizytę za 100 zł. No i wizyty co jakies 1,5 miesiąca są tak średnio, a aparat trzeba nosic ok. 2 lata wiec sobie policz. Plus zdjęcie aparatu i założenie aparatu retencyjnego który jeszcze jakis czas trzeba nosic (taki drucik na zebach) to koszt 600 zł (obie szczęki). Ze dwie wizyty kontrolne i to chyba wszystko.
Nie polecam dr Szumowskiej. Jest tania, ale leczyć nie potrafi i nie ma podejścia do pacjenta, jest okropnie niedelikatna. Leczyłam się u niej 2 i pół roku i straciłam tylko czas i pieniądze ponieważ po tym wszystkim leczenie trzeba było rozpoczynać od nowa bo wszystkie zęby były nieprawidłowo ustawione a zamki krzywo przyklejone.
Emi
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:41

Post autor: Emi »

Polecam dr Suską-Szałkowską. Przyjmuje przy ulicy 11 listopada 3. Sama do niej chodzę. jej leczenie skutkuje. Bede nosic aparat około 8 miesiecy. Koszt aparatu na obie szczęki to 2400 zł a z porcelanowymi pytkami 3600.
martuska
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2007, 0:23
Lokalizacja: o-ka

Post autor: martuska »

paulina_ pisze: Nie polecam dr Szumowskiej. Jest tania, ale leczyć nie potrafi i nie ma podejścia do pacjenta, jest okropnie niedelikatna. Leczyłam się u niej 2 i pół roku i straciłam tylko czas i pieniądze ponieważ po tym wszystkim leczenie trzeba było rozpoczynać od nowa bo wszystkie zęby były nieprawidłowo ustawione a zamki krzywo przyklejone.
A ja z kolei jestem bardzo zadowolona, naprawdę wszystko było szybko i bezproblemowo a zeby wygladaja super, wiec moze po prostu wypadek przy pracy? A podejscia do pacjenta moze i nie ma, ale dla mnie to niewazne, bo jestem zadowolona z efektow pracy.
paulina_
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2007, 13:00

Post autor: paulina_ »

martuska pisze:
paulina_ pisze: Nie polecam dr Szumowskiej. Jest tania, ale leczyć nie potrafi i nie ma podejścia do pacjenta, jest okropnie niedelikatna. Leczyłam się u niej 2 i pół roku i straciłam tylko czas i pieniądze ponieważ po tym wszystkim leczenie trzeba było rozpoczynać od nowa bo wszystkie zęby były nieprawidłowo ustawione a zamki krzywo przyklejone.
A ja z kolei jestem bardzo zadowolona, naprawdę wszystko było szybko i bezproblemowo a zeby wygladaja super, wiec moze po prostu wypadek przy pracy? A podejscia do pacjenta moze i nie ma, ale dla mnie to niewazne, bo jestem zadowolona z efektow pracy.
Może po prostu miałaś niewielką wadę, u mnie było sporo do zrobienia...
Marta M.
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 kwie 2006, 21:43

Post autor: Marta M. »

I ja nie polecam dr. Szumowskiej, leczenie u niej to była jedna wielka porażka i strata pieniędzy, a wadę mi jeszcze pogorszyła.
martuska
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2007, 0:23
Lokalizacja: o-ka

Post autor: martuska »

Dobrze ze chociaz mi dobrze zrobila te zeby. Ale tak powaznie to tam chyba prawie cala ostroleka robi sobie zeby, w tym moi znajomi i jeszcze sie z opiniami zlymi nie spotkalam, no chyba ze chodzi o jej charakter, ktory jest ciezki....
kanius123
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2009, 10:34

Re: Ortodonta

Post autor: kanius123 »

mozecie podac nr do tej dr Suska-Szałkowska??
itaka
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2009, 16:54

Re: Ortodonta

Post autor: itaka »

Dr. Agnieszka Suska-Szałkowska 509869336 przyjmuje teraz w nowej przychodni Centrum Medyczne n ul.11listopada 51(przy rondzie)
Ostatnio zmieniony 26 lis 2010, 15:00 przez itaka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

Re: Ortodonta

Post autor: aj_em22 »

ja takze nie polecam Szumowskiej. wydalam tylko niepotrzebnie kase bez zadnych rezultatow. to kobieta nastawiona na robienie kasy a nie pomaganie pacjentom.
ODPOWIEDZ