Dobry pediatra prywatnie

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Laura
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 26 paź 2011, 8:54

Dobry pediatra prywatnie

Post autor: Laura »

Potrzebuję dobrego pediatry dla mojego dziecka. Mój dwuletni synek od ponad miesiąca kaszle(tylko gdy śpi). Już brał dwa antybiotyki, ale nic nie pomaga. Moja pani pediatra najwyraźniej nie umie mu pomóc. Macie namiary na naprawdę dobrego pediatrę?
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Dobry pediatra prywatnie

Post autor: mIcHaLos »

Mieliśmy taki sam problem z 4 letnim Smykiem.
Pediatra też nie potrafił sobie poradzić - polecam wizytę u laryngologa. To spływająca w nocy wydzielina z noska powoduje kaszel u Dziecka w nocy, gdy przebywa w pozycji leżącej - a w dzień nic nie wskazywało na to aby Smyk był chory. U Nas pomogło !
Laura
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 26 paź 2011, 8:54

Re: Dobry pediatra prywatnie

Post autor: Laura »

mIcHaLos pisze:Mieliśmy taki sam problem z 4 letnim Smykiem.
Pediatra też nie potrafił sobie poradzić - polecam wizytę u laryngologa. To spływająca w nocy wydzielina z noska powoduje kaszel u Dziecka w nocy, gdy przebywa w pozycji leżącej - a w dzień nic nie wskazywało na to aby Smyk był chory. U Nas pomogło !
A do jakiego laryngologa można iść z 2 letnim dzieckiem? W jaki sposób laryngolog wam pomógł?
kanalia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 kwie 2014, 16:19

Re: Dobry pediatra prywatnie

Post autor: kanalia »

mIcHaLos pisze:U Nas pomogło !
No właśnie, co pomogło, bo chyba nie sama wizyta?
Co zalecił laryngolog?
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Dobry pediatra prywatnie

Post autor: mIcHaLos »

Wymaz wydzieliny z noska i gardła - dobranie konkretnego antybiotyku.
3 dni i zapomnieliśmy - Dziecko w końcu spało normalnie... nie męcząc się...
bastylia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:42

Re: Dobry pediatra prywatnie

Post autor: bastylia »

dr Przezdziecka.moja corka tez kaslala ponad 2 tygodnie.w dzien jeszcze jakos dawala rade,ale noce byly koszmarne.oprocz tego uciazliwego kaszlu nic jej nie dolegalo.lekarz rodzinna rozkladala rece,przepisala nebbud do inhalacji,pulneo i dexa pini.i nic..bylo coraz gorzej.w koncu wybralam sie do dr Przezdzieckiej i cale szczescie..pulmicort,berodual i clemastina pomogly natychmiast.po pierwszej dawce byla przespana noc,a po dwoch dniach zapomnialysmy o kaszlu na dobre.oczywiscie inhalacje kontynuowalysmy tak jak zalecila doktor :)
Laura
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 26 paź 2011, 8:54

Re: Dobry pediatra prywatnie

Post autor: Laura »

Właśnie u niej dziś byłam. Też dostałam to co bastylia. Zobaczymy czy u nas zadziała
Izaaa
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2014, 21:12

Re: Dobry pediatra prywatnie

Post autor: Izaaa »

Nebbud i pulmicort to ta sama substancja, tylko nazwa handlowa inna
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry pediatra prywatnie

Post autor: sKaLpeL »

Cześć,
Doktor rodzinna moich dzieci niestety nie prowadzi praktyki prywatnych wizyt domowych, jedynie przychodnię na NFZ, a o wizytę domową na NFZ nie idzie się doprosić.

Szukam więc innego lekarza pediatry, który w razie nagłej potrzeby przyjedzie do mnie do domu i zbada dzieci za opłatą. Czy ktoś z Was ma takiego lekarza, który nie widzi problemu i przyjedzie po swojej pracy np. po 18, lub nawet w niedzielę jeśli zachodzi taka potrzeba ? Jeśli tak to bardzo proszę o podanie który lekarz prowadzi taką praktykę i jak można to o numer telefonu (może być w prywatnej wiadomości)
ODPOWIEDZ