Dobry dietetyk w Ostrołęce

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
xxx25
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 19 lut 2014, 19:29

Dobry dietetyk w Ostrołęce

Post autor: xxx25 »

Poszukuje dobrego dietetyka w ostrołęce, może ktoś kogoś polecić :) ?
janek123
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2014, 12:41

Re: Dobry dietetyk w Ostrołęce

Post autor: janek123 »

polecam
Panią Milenę
dzięki niej schudłem 20kg :) i waga się utrzymuje, zawsze doradzi i pomoże

tel: 517556476
http://dietetyk.milenaromanik.pl/
fader2
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 17 wrz 2014, 22:47

Re: Dobry dietetyk w Ostrołęce

Post autor: fader2 »

Ja też się dołączam do pytania. Może jeszcze jakieś inne propozycje???
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry dietetyk w Ostrołęce

Post autor: Qrzysio »

Piotrr
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2014, 14:42

Re: Dobry dietetyk w Ostrołęce

Post autor: Piotrr »

Zdecydowanie polecam poradnie dietetyczną mój dietetyk, koleżanka mi poleciła, bo miała super efekty i mówiła, że nie chodzi głodna. Ja też mogę powiedzieć tylko dobre słowo. Wpisz w googla mój dietetyk Ostrołęka i na pewno znajdziesz.

Piteros
zosia 32
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2014, 18:17

Re: Dobry dietetyk w Ostrołęce

Post autor: zosia 32 »

a ja polecam pana Radka, e-mail humansd@gmail.com , dzięki niemu schudłam 10 kg. Oprócz diety rozpisuje również plan treningowy (to dietetyk sportowy i trener personalny), dzięki czemu ma się pełen serwis, i w bardzo przystępnych cenach.
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Dobry dietetyk w Ostrołęce

Post autor: mlody91 »

serio ludzie sa az tak leniwi ze zamiast jesc z glowa lub samemu zainteresowac sie tym tematem to wola na takiego dietetyka stowe miesiecznie lub wiecej wydawac? widac lenistwo osiagnelo juz bardzo wysoki poziom
nwar
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 22 maja 2005, 20:03

Re: Dobry dietetyk w Ostrołęce

Post autor: nwar »

mlody91 pisze:serio ludzie sa az tak leniwi ze zamiast jesc z glowa lub samemu zainteresowac sie tym tematem to wola na takiego dietetyka stowe miesiecznie lub wiecej wydawac? widac lenistwo osiagnelo juz bardzo wysoki poziom
Serio. Ja się na przykład tematem interesuję, ale i tak w przyszłości zamierzam zainwestować "stowę miesięcznie lub więcej" (zwłaszcza, że dietetyk to nie abonament na telefon komórkowy, czasami wystarczy parę wizyt, i to niekoniecznie co miesiąc). Lenistwo nie ma tu nic do rzeczy, niektórzy są tak zapracowani, że nie mają czasu na przyswajanie sobie wcale nie tak prostej wiedzy dietetycznej (a na ileż to dietetycznych kłamstwek można natrafić podczas takiej edukacji...), a dietetycy zajmują się nie tylko odchudzaniem ludzi, ale też układaniem diet np. w przypadku chorób autoimmunologicznych czy alergii pokarmowych - także Twoją wypowiedź należałoby pozostawić bez komentarza...
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Dobry dietetyk w Ostrołęce

Post autor: mlody91 »

nwar pisze:
mlody91 pisze:serio ludzie sa az tak leniwi ze zamiast jesc z glowa lub samemu zainteresowac sie tym tematem to wola na takiego dietetyka stowe miesiecznie lub wiecej wydawac? widac lenistwo osiagnelo juz bardzo wysoki poziom
Serio. Ja się na przykład tematem interesuję, ale i tak w przyszłości zamierzam zainwestować "stowę miesięcznie lub więcej" (zwłaszcza, że dietetyk to nie abonament na telefon komórkowy, czasami wystarczy parę wizyt, i to niekoniecznie co miesiąc). Lenistwo nie ma tu nic do rzeczy, niektórzy są tak zapracowani, że nie mają czasu na przyswajanie sobie wcale nie tak prostej wiedzy dietetycznej (a na ileż to dietetycznych kłamstwek można natrafić podczas takiej edukacji...), a dietetycy zajmują się nie tylko odchudzaniem ludzi, ale też układaniem diet np. w przypadku chorób autoimmunologicznych czy alergii pokarmowych - także Twoją wypowiedź należałoby pozostawić bez komentarza...

bez komentarza bo co bo mam racje? haha beka z ciebie i tyle ;] watpie zeby ktos byl az tak zapracowany zeby nie mogl poswiecic na doksztalcenie sie po godzinke dziennie a nawet i mniej i to zostaje na cale zycie no ale jak sa same nieroby to co poradzic, tylko siedza i czipsy albo kebaby zra i sie dziwic ze spaslaki chodza
nwar
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 22 maja 2005, 20:03

Re: Dobry dietetyk w Ostrołęce

Post autor: nwar »

mlody91 pisze: bez komentarza bo co bo mam racje? haha beka z ciebie i tyle ;] watpie zeby ktos byl az tak zapracowany zeby nie mogl poswiecic na doksztalcenie sie po godzinke dziennie a nawet i mniej i to zostaje na cale zycie no ale jak sa same nieroby to co poradzic, tylko siedza i czipsy albo kebaby zra i sie dziwic ze spaslaki chodza
sugerowałabym, żebyś poświęcił tę "godzinkę" na dokształcenie się, że nadwaga/otyłość nie zawsze jest wynikiem "siedzenia i czipsów albo kebabów żarcia". i w odwrotną stronę - z porad dietetyków korzystają również osoby chcące przytyć/nabrać masy mięśniowej/etc.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Dobry dietetyk w Ostrołęce

Post autor: malykazio »

mlody91 pisze: watpie zeby ktos byl az tak zapracowany zeby nie mogl poswiecic na doksztalcenie sie po godzinke dziennie a nawet i mniej i to zostaje na cale zycie
Zaczniesz pracować, zarabiac na powaznie na siebie i swoją rodzinę to zobaczysz jak łatwo ta godzinę dziennie wygospodarować...
piksel
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 sty 2015, 3:25

Re: Dobry dietetyk w Ostrołęce

Post autor: piksel »

Równiez polecam wspomnianiego pana Radka. Pomógł mi w chorobie refluksowej przełyku.
Awatar użytkownika
janek84
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 30 mar 2015, 9:58
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry dietetyk w Ostrołęce

Post autor: janek84 »

... a Ja polecam Panią Milenę, oby każdy miał takie podejście do pacjenta :)

http://dietetyk.milenaromanik.pl/
kalina604
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 kwie 2015, 13:35

Re: Dobry dietetyk w Ostrołęce

Post autor: kalina604 »

Ja korzystam z usług DietMed obok zusu. Robiłam testy na nietolerancje pokarmowe i miałam ustalone pod wyniki menu. Jestem zadowolona, bo w końcu schudłam. Polecam.
ODPOWIEDZ