Kurs krawiectwa

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
aatina
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 06 wrz 2009, 22:16

Kurs krawiectwa

Post autor: aatina »

Chciałabym nauczyc sie szyć na maszynie, czy w Ostrołęce są prowadzone jakieś kursy, ewentualnie jakaś szkoła??? Będę wdzieczna za każdą podpowiedź:)
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Kurs krawiectwa

Post autor: palipies »

Jeżeli chcesz się uczyć w indywidualnym zakresie,a nie jest to Tobie odgórnie narzucone-przez szkołę to może wybrałabyś się do jakiejś dobrej krawcowej,która by Ciebie nauczyła fachu/sztuki,aczkolwiek z tym zapewne mogą być problemy,ponieważ dzieliła by się z Tobą wiedzą oraz umiejętnościami,które nabywała przez długie lata,ale są ludzie,którym każda pomoc oraz owocna współpraca dają przyjemność,gdybym ja miał zajawkę,tak jak Ty to bym tak zrobił,spróbowałbym chociaż.

Kiedyś w ZSZ3 był zawodówka krawiecka-nie ma już?
a jeżeli chodzi o szkolenia i kursy,przejrzałem dwie strony na goglach i którąś z kolei stroną był Twój post :) chociaż wydaje mi się,że powinny być takie kursy,ale nie wiem,gdzie powinnaś zasięgnąć informacji,żeby dokładnie się tego dowiedzieć.
jadzia20
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2010, 12:44

Re: Kurs krawiectwa

Post autor: jadzia20 »

Woli sprostowania, szkoła krawiecka to była w ZSZ Nr4, która faktycznie niegdyś mieściła się na ul. Parkowej, gdzie teraz mieści się szkoła ZSZ Nr3. A jeśli chodzi o kursy w Ostrołęce, to z tego, co mi wiadomo to może chętnych zbierać Szkoła Policealna Towarzystwa Wiedzy Powszechnej
Sienkiewicza 28
07-410 Ostrołęka
Tel. 0297645487 fax. 0297645487

Życzę powodzenia w poszukiwaniu i wytrwałości w nauce
ODPOWIEDZ