nie beędziemy pracować za 8zł/h

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: nie beędziemy pracować za 8zł/h

Post autor: Bart3kk »

Pomijając fakt tej świetnej ortografii autora tematu, to stwierdzam, że i wykształceni i oczytani niestety ludzie też mogą często pomarzyć o w miarę płatnej pracy, a jedyne na co mogą liczyć to minimum krajowe i nie mówię tu o absolwentach "szkół" typu WSAP i z zerowym CV ;)
zuko
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2011, 22:42

Re: nie beędziemy pracować za 8zł/h

Post autor: zuko »

wołowina pisze:ty żuk jak ty byś dawał pracownikom podpisywać papiery to życzę szczęścia twojej firmie,a żuk pisze się przez ż anie samo z
to do mnie?
Nie no nie mogę...coś Ci się pomyliło, Panie "żuk" bo mój nick wymawiasz tak jak czytasz :lol: :crazy:
Skąd Ci to do głowy wpadło w ogólle? Żuk... no ja jeee...
Spytam, tak szczerze, po jakiej szkole jesteś lub w jakiej szkole się uczysz? Albo inaczej, ile masz lat?
Tak jak mówiłem... pisać nie umie to nawet się wypowiedzieć nie potrafi, ech... biedny Ty...
Co do podpisywania papierów, są zakłady (np myjnia samochodowa) i tam jak coś zanotować że był Pan Kowalski i płacił za mycie za 50 zł, czy nawet jakaś przesyłka żeby podpisać odbiór, swojego nazwiska być nie napisał poprawnie...
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: nie beędziemy pracować za 8zł/h

Post autor: malykazio »

wołowina pisze:to jest take gadanie 8zł na poczotek a puzniej bedzie podwyszka człowiek zap....la jak głupi i dalej 8zł,ja na swojej pracy znam sie bardzo dobrze i za 8zł nie bede pracował chyba że chlep bedzie kosztował 1zł mleko 0,80zł to moge wtedy za 8zł robic
I jaki zysk miałby mieć sklepikarz z tego "chlepa" po 1 zł i mleka po 0,80 zł? Jak z takiego zysku zatrudnić pracownika za stawki, o których piszesz? Jak rozumiem miałyby to być stawki zbliżone do średniej krajowej. Jeśli chcesz kupować tak tanio to niestety zostają ci super- i hipermarkety, ale kupując tam musisz mieć świadomość, że tam często ludzie pracują za najniższą krajową lub na umowach śmieciowych, więc kupując tam karmisz to, z czym chcesz niby walczyć. To co piszesz jest więc czystą hipokryzją.
mondeo pisze:jak się w szkole nie chciało uczyć to teraz wychodzi kultura, zarobki i forma zatrudnienia
Przyganiał kocioł garnkowi. Jesteś chyba ostatnią osobą, którą powinna czepiać się cudzej ortografii. Wystarczy spojrzeć na Twój post chociażby tu: http://forum.moja-ostroleka.pl/viewtopi ... 670#p66670. Pewnie go zaraz zmienisz, więc zacutyję:
mondeo pisze:zawsze odkond pamnietam ma oko skierowane na Ostrołenke tak jakby mjał łapać tych co z warszawy wracajom
Ramage
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 15 kwie 2009, 16:51

Re: nie beędziemy pracować za 8zł/h

Post autor: Ramage »

Ostatnio znajomy pracował na budowie za 8zł, po 2 miesiącach dostał podwyżkę na 9zł ... To jest koszmar! Praca na czarno a potem umowa zlecenie, na szczęście rząd ma się zabrać za te umowy...
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: nie beędziemy pracować za 8zł/h

Post autor: malykazio »

Ramage pisze:Ostatnio znajomy pracował na budowie za 8zł, po 2 miesiącach dostał podwyżkę na 9zł ... To jest koszmar! Praca na czarno a potem umowa zlecenie, na szczęście rząd ma się zabrać za te umowy...
Ale na te 8 zł/h na czarno się zgodził, bo pewnie na rękę wychodziło więcej niż przy stawce 10-11 zł/h na normalnej umowie i odprowadzaniu wszystkich składek i podatków?
ODPOWIEDZ