Dziękuję za poradę!

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
anastazja1
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2012, 12:28

Dziękuję za poradę!

Post autor: anastazja1 »

To co mnie ostatnio spotkało pozwala mi odzyskać wiarę w dobrych ludzi. Jestem zapisana do jednej ze szkół poliealnych w Ostrołęce. Mamy tam wykłady z prawa z miłym prawnikiem, a ja znajduje się w bardzo trudnej sytucji życiowej dlatego zwróciłam się z prośbą o pomoc do tego człowieka. Opisałam swoją sytuację i uzyskałam konkretną informację co i jak mam zrobić. Ponieważ wymagało to sporego zaangażowania postanowiłam za poradę zapłacić i w tym momencie usłyszałam że "nie wszystko robi się dla pieniędzy proszę Pani, proszę to przeznaczyć dla swojego dziecka". Te słowa mnie powaliły bo rzadko spotyka się taką bezinteresowność. Piszę to na forum bo przez takie sytuacje widać, że ciągle są dobrzy ludzie! Za poradę i czas jeszcze raz dziękuję.
albinka
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 18 maja 2012, 19:23

Re: Dziękuję za poradę!

Post autor: albinka »

Chyba wiem o kim mowa. Ten Pan znalazł kilku osobom z naszego roku pracę. Kilku pomógł, jest na prawdę spoko chociaż młody to chyba życie bardzo go doświadczyło dlatego pomaga innym. Fajnie, że jest taki jaki jest zawsze można na niego liczyć w takich sprawach życiowych. Jest o nim dość głośno w szkole ze względu na to jego pomocność. Tak trzymać sorze:) :) :*
ODPOWIEDZ