Matura 2006

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Rycerz_Ni
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2005, 13:48

Matura 2006

Post autor: Rycerz_Ni »

Witam.
Obejrzalem wlasnie wynyki tegorocznych matur. Jestem bardzo zdziwiony tym ze ponad 26% uczniow jej nie zdalo. Najbardziej jednak jestem rozczarowany ZSZ nr2. Jestem absolwentem tej szkoly. Co prawda skonczylem ja kolo 15 lat temu i moze nie jestem juz w temacie jednakze gdy ja konczylem szkole poziom nauczania wydawal mi sie niezly. Nie byl to co prawda szczyt ostroleckiej edukacji ale wydawalo mi sie jestesmy takimi solidnymi sredniakami z aspiracjami in plus. Teraz ta szkola wypadla najgorzej z 50% niezdanych egzaminow. Co sie takiego stalo?? Czy przez te kilka lat tak bardzo obnizyl sie poziom czy moze moje owczesne spostrzezenia byly subiektywne? Tak czy siak jestem zdegustowany.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Dla mnie to nic dziwnego. Jedyne co mnie troszke zaskoczylo to to ze ZSZ 2 jest gorzej niz ZSZ 1. Myslalem bowiem ze gorzej niz w ZSZ 1 byc nie moze, jednak zycie mowi co innego. Poki co nadal podtrzymuje swoje zdanie ze ogolniaki ucza najlepiej, chodza tam bardzo wporzadku ludzie i to jest przyszlosc i nadzieja dla naszego dziobatego Panstwa.
kami221
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:38

Post autor: kami221 »

Nie no kiedyś zsz 2 naprawde było dobrą szkołą...[ mama mi opowiadała ;P] ludzie po niej bez większego problemu szli na studia, zresztą kiedyś liczył się bardziej zawód... teraz wiem, że jeżeli kogoś z zsz1 wywalają to idzie do zsz 2 bo tylko tam go przyjmą...
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

"Nie matura a chęć szczera zrobi z ciebie oficera" 8)
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

a ja jestem zaskoczony ze az 23 osoby nie zdaly w 3 LO
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

jaka szkoła, taki wynik.. :twisted:
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

No to I LO straciło przodownictwo w tym roku :D Lepsze okazało się LO 2.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

genabisSs pisze:jaka szkoła, taki wynik.. Twisted Evil
genabisSs nie badz taka :) Chodzilem do tej szkoly i tez sie dziwie ze tak slabo im poszlo w tym roku. Coz - bywa :) szkoda ze nie ma egzaminow na studia bo na pewno dostaliby sie na porzadne uczelnie, tak jak mi sie tu udalo.
grey3
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 12 lip 2006, 17:43
Lokalizacja: O-ka / W-wa

Post autor: grey3 »

3 lo, sam tu zdawalem w tym roku maturke. Powiem tyle ze w zdecydowanej wiekszosci matury nie zdaly te osoby ktore nie powinny raczej do lo chodzic. Ale ze tak chcialy to tak maja, no i wielebny dyr salis tez moglby cos z tym zrobic. Ale i tak, szkola- lux :)
grey3
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 12 lip 2006, 17:43
Lokalizacja: O-ka / W-wa

Post autor: grey3 »

Brodway, nie gadaj. Z całym szacunkiem dla tych którzy nie zdali (oprócz tych których złapali na sciąganiu, a u mnie w budzie takowych nie było) ale żeby matury NIE ZDAC trzeba byc naprawde głąbem, albo nie chciec tej matury. Nie jestem jakiś "mózg" a poszła mi całkiem dobrze. I to nie jest moje zdanie, ale naprawdę wieelu osób... A co do tego ze w 3 nie zdało najwięcej, Ci którzy chcieli iść do LO a nie powinni do niego chodzić, nie dostali się do 1 albo 2 i przyszli tutaj. I stąd taki a nie inny wynik.. Taka jest moja opinia, może macie inne?
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

niektórzy się rzucili na głęboką wodę, racja. Ale sa też tacy którzy nie zdali z angielskiego bo nic nie umieją. nie dlatego że nie chciało im sie uczyć ale dlatego że za późno naukęjęzyka zaczeli. nie ze swojej winy. a jeśli komuś na uczelnie nie jest potrzebna matura z angielskiego to nie mam nic do takiej amnestii. co innego z języka polskiego czy innych przedmiotów. Tak czy inaczej giertych to idiota który nie powinien zasiadać w rządzie...
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
ODPOWIEDZ