Sklep z odzieżą używaną koło pizzeri w handlwcu !!

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
ona11
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2011, 12:26

Sklep z odzieżą używaną koło pizzeri w handlwcu !!

Post autor: ona11 »

Witam , czy słyszał ktoś o sklepie z odzieżą używaną i biżuterią w handlowcu koło pizzerii diavolo ?
Czy ceną są w miarę ?
Czy warto tam iść ?
Bo ja słyszałam że są tam naprawdę niskie ceny , np : w dzień dostawy 8 zł za sztukę , to jest naprawdę tanio .
karola86
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 06 gru 2010, 21:57

Re: Sklep z odzieżą używaną koło pizzeri w handlwcu !!

Post autor: karola86 »

Reklama? :D
Przejdź się tam i zobacz czy rzeczywiście są takie ceny:D
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Sklep z odzieżą używaną koło pizzeri w handlwcu !!

Post autor: shelly »

w dzien dostawy 8 zlotych ?? po takiej cenie nie spodziewalabym sie niczego dobrego :?
ona11
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2011, 12:26

Re: Sklep z odzieżą używaną koło pizzeri w handlwcu !!

Post autor: ona11 »

Bym w tym sklepi dziś i było po 5 zł , myślałam ze nie bedzie nic fajnego ale poszperałam trochę i znalazł bardzo fajny sweterek w firmy h&m , spodnie dla męża , kurtke dla siostry i dwie bluzeczki dla córki ,
jestem bardzi zadowolona i bedze częsciej wpadać do tego sklepu jak czas na to pozwoli . :wink:
zla_kobieta
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 21 cze 2010, 12:10
Lokalizacja: cała Polska

Re: Sklep z odzieżą używaną koło pizzeri w handlwcu !!

Post autor: zla_kobieta »

8 zł za sztukę to drogo jak na lumpeks. Ja tam byłam raz i same rzeczy dla "lalek" rozmiar s i xs. Niczego tam nie widziałam ciekawego. Wolę iść w sobotę do CTO. Po za tym w Dukanie ubrania są po 2 zł za sztukę. Ale nie wiem czy w ostrołęce jest taka tania odzież.
ona11
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2011, 12:26

Re: Sklep z odzieżą używaną koło pizzeri w handlwcu !!

Post autor: ona11 »

no jak dla kogo drogo , jak ja kupuje ubrania po 90 zł , np : za bluzke w resever , to 8 zł to jest bardzo tani , a jak pani szuka nie wiadomo czego za 2 zł to niech pani idzie do tego sklepu , w którym jest tak tanio. widzę że nawet dla ludzi ejest drogo 8 zł za sztuke .. :shock:
ODPOWIEDZ