Ynet Telewizja +internet

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: przeklinak »

morus a jak to jest z tym waszym VOD ? za które się płaci a które są darmowe ?
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

Płaci się za HBO OD, reszta darmowe. Tam gdzie nie wyskoczy info i prosba o pin to free

Pozdr
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: przeklinak »

a jakbym chciał coś wypożyczyć to jakie są ceny ?
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

Jeśli chodzi o VOD to powinno byc wszystko w tv portalu czyli tym naszym panelu


Grota Roweckiego 7, 9 , 5, Korzeniowskiej 11,18 to kolejne bloku gdzie można mieć naszą TV

pozdr


Baśniowa 3, Dzieci Polskich 8,10,12,13,13A to bloki w których uruchomiliśmy właśnie TV

pozdrawiam
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: przeklinak »

a jak to jest z opłatą za aktywacje tv ?
sami przysyłacie druk do opłaty czy trzeba iść po niego do was ?
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

Witam, od 1 listopada do pakietu wielotematycznego dorzucamy 7 kanałów HD (TVN HD, TVN7 HD, TVN Turbo HD, TVN Style HD, Hyper+ HD, Mini Mini + HD, tele toon + HD), tym samym pakiet wielotematyczny będzie miał już 99 kanałów

Z tv dotarliśmy na ul Buczka, na razie tylko 9 tka

Pozdrawiam
kris4724
kapral
Posty: 124
Rejestracja: 19 wrz 2010, 23:20

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: kris4724 »

morus - jaka jest przyczyna że Jambox na Modrzejewskiej 19 się przycina? Są jakieś problemy techniczne na łączach czy sprzętowe? Testuję Jamboxa od kilku tygodni i szczerze powiem że nie jestem w pełni zadowolony. Jakość (jak chodzi) - super, ale przycinki i problemy z audio trochę irytujące. Już sam nie wiem - czasami restart Zyxela eliminuje problemy, czyżby ten dekoder był lipny??
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

A jaki kolor dekodera?
kris4724
kapral
Posty: 124
Rejestracja: 19 wrz 2010, 23:20

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: kris4724 »

Czarny, to jest Zyxel 2101 HD
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

Te dekodery raczej nie powinny sprawiać problemów, z 1001H bywało różnie, lecz te czarne powinny być ok. Można generalnie podmienić, sprawdzić kabel itp, na łączach problemu nie powinno być. Podeślij mi maila ze swoimi danymi to jakoś to zorganizuje
Instruktor_Marcin
plutonowy
Posty: 212
Rejestracja: 07 paź 2010, 18:55

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: Instruktor_Marcin »

Morus, to wy podłączacie nawet domki jednorodzinne na ulicy Buczka? :shock: Bo pierwszy blok to ma numer 7 i pewnie o ten tobie chodziło :). Czyli mam już rozumieć, że odliczanie się zaczęło?. 7, 5, 3, 1 i jest cała ulica! ;)
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

racja, racja chodziło o nr 7
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: przeklinak »

przeklinak pisze:a jak to jest z opłatą za aktywacje tv ?
sami przysyłacie druk do opłaty czy trzeba iść po niego do was ?
więc ?
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

Pierwsza faktura za aktywacje i abonament powinna przyjść pocztą, później wpisujesz sobie w książeczkę i robisz przelewy. Na koniec roku dostajesz faktury
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

Uruchomiliśmy TV na Jana Pawła 136 i 138

Pozdrawiam

EDIT

Do naszej oferty dołączyły kanały:
Kuchnia+ HD, DOMO+ HD, ALE KINO+ HD PLANETE+ HD HISTORY HD, NATURE HD, Polsat Sport Extra HD

Wszystko to w pakietach dodatkowych
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: Modzel »

Morus odpowiedz mi na moje pytanie, założyłem u was telewizję i internet, internet chodzi bardzo dobrze , ale telewizja to tragedia, od czwartku tj.8.11.2012 nie działa mi telewizja, wizja się zacina , głos trzeszczy i się ścisza, obraz z pasami , klatkowanie, do dzisiaj mimo nagrań na waszą sekretarkę i zgłoszeni "na żywo" i ustalenia przyjazdu technika dalej mamcie to w du....pie, dowiedziałem się tylko ,że była awaria w piątek i sobotę, a dzisiaj jest wtorek , a u mnie dalej lipa , technik miał być na 16:30 i nie był, JAK wy TRAKTUJECIE KLIENTA - dobrze ,że dalej działa mi kablówka - bo waszej telewizji u mnie nie da rady oglądać.

JESTEM BARDZO ZAWIEDZIONY I ROZWAŻAM ROZWIĄZANE UMOWY -do tego dodzwonić się do was to istna tragedia , trzeba czekać za każdym razem około 15 minut na połączenie z operatorką , bo nagrywanych awarii nikt chyba nie sprawdza.
kris4724
kapral
Posty: 124
Rejestracja: 19 wrz 2010, 23:20

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: kris4724 »

Modzel - gdzie masz ten internet i telewizję - jaka ulica? Bo ja na Modrzejewskiej miałem przez kilka ostatnich dni podobnie. Internet super a telewizja cięła się, obraz się mroził itp, nie dało się oglądać. Od kilku dni jest znacznie lepiej, ale i tak od czasu do czasu są przycinki (rzadko ale są). Dlatego chciałem spytać innych użytkowników Jamboxa via Ynet jak u nich sprawuje się TV? Czy takie niewielkie przycinki to normalna rzecz w telewizji 3 generacji Jambox?? Jak oceniacie dekodery? Ja mam Zyxela 2101HD i oceniam go na tróję. Mam wrażenie że jest jakiś taki niestabilny. Np. jak szybko poprzełączam kanały jeden po drugim to lubi się przyciąć i wywalić czarny ekran. Działanie pilota jest słabe, wolno reaguje i trzeba wycelować w dekoder jak w tarczę strzelniczą. Mam stary dekoder satelitarny Humaxa i pilot działa o niebo lepiej. Uważam że dużym minusem Zyxela jest brak jakiegokolwiek wyświetlacza - nie wiadomo na jakim jest aktualnie kanale (np. podczas reklam). Wracam do głównego pytania - czy niewielkie przycinki raz na kilka godzin to norma i TTTM?? (ten typ tak ma)
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

Witam, mieliśmy problemy techniczne ale zostały rozwiązane. Już nic nie powinno się dziać. Problem pojawił się po aktualizacji oprogramowania na Zyxelach. Jeśli chodzi o te dekodery to zostało to zgłoszone do Zyxel. Okazało się że wyszła wadliwa seria...

Gdyby ktoś miał problem to proszę o info na naszym forum lub na mojego mila

pozdr
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: przeklinak »

na
morus pisze:proszę o info na naszym forum
na nim jest syf przez boty !!!! wogóle ta wasza strona bardziej denerwuje ! linki nie przenoszą do docelowego miejsca jak np chce wczytać cenniki pakietów dodatkowych i strona nie istnieje
zróbcie lepiej coś z tym !

a co do dekoderów to mój się czasem tak zawiesza że trudno go uruchomić ! przy włączaniu pierwszy pokazuje się chyba niebieski ekran później szary i dalej nic !
kris4724
kapral
Posty: 124
Rejestracja: 19 wrz 2010, 23:20

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: kris4724 »

Fakt - stronka Ynetu jest strasznie zaniedbana...
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: Modzel »

Ja mam telewizję na Goworowskiej . Po wymianie dekodera na motorolla wszystko chodzi płynnie i pięknie,obraz czysty jak lustro,żadnych zacięć .
Jestem teraz zadowolony,wadliwe są dekodery,u mnie było tak ,że jak dekoder popracował około 2 godzin to się zaczynał problem.
Jak coś macie nie tak to zgłaszajcie to do ynetu .
Instruktor_Marcin
plutonowy
Posty: 212
Rejestracja: 07 paź 2010, 18:55

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: Instruktor_Marcin »

@przeklinak. Faktycznie forum Ynetu jest ciągle atakowane przez boty, ale to że na ich stronie nie ma odnośników do cenników, w szczególności pakietów, wynika z tego, że od miesiąca nie mogą się zdecydować jakie mają one być ;(.

Coś mi to źle wygląda i coś czuje że pięknie to już było, gdyż przedsmak zmian mamy w cenniku dostępu do Internetu. Co prawda zmniejszono horrendalnie nielogiczne ceny przy zakupie pojedynczej usługi (99 zł za 30Mb/s, gdy cena w pakiecie z TV była 64 zł, spadło do 49zł za 25Mb/s), ale "przy okazji" zmniejszono transfery przedpołudniowe i nocne z czterokrotności do zaledwie dwukrotności podstawowego limitu. Wszystko wygląda na równianie z oferta do Vectry. A ta już po dwóch latach od wejścia podniosła ceny swoich usług na terenie Ostrołęki do swojego standardu "krajowego".
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

Witam.

Forum ruszy na nowo za parę dni, wiem o problemie ale jakoś nie ma czasu aby to ogarnąć.

Stronka też jest już aktualizowana itp.

Jeśli chodzi o cennik TV i Internetu to podniesiono nam ceny za usługi TV, 2 lata temu w pakiecie wielotematycznym było około 70 kanałów, rok temu 80, dziś jest 99. Cena wzrosła głównie przez ostatnie dodanie kanałów TVN HD, TVN7 HD, TVN Style HD, TVN Turbo HD, MiniMini+ HD, teleTOON+ HD, HYPER+ HD, Hot TV, Edusat HD

Nie podnieśliśmy jej dla starych klientów mimo tego iż za nich też musimy płacić więcej. Dla nowych niestety ze względu na te kanały musieliśmy to zrobić.

Nie wiem czy dobrze się orientuje ale ceny mamy chyba niższe od Vectry. To nasz największy konkurent więc generalnie wszystko odbywa się prawidłowo:)
pumba
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 20 gru 2011, 1:15

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: pumba »

wasze ok. 99 kanałów i parę w jakości HD kosztuje 63 zł a w vectra za 108 programów i 14 hd kosztuje ok. 45 zł to raczej nie jesteście dla nich konkurencją. nawet próby łącznie usług (tv, net) wypadają bardzo nie korzystnie .
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Ynet Telewizja +internet

Post autor: morus »

pumba pisze:wasze ok. 99 kanałów i parę w jakości HD kosztuje 63 zł a w vectra za 108 programów i 14 hd kosztuje ok. 45 zł to raczej nie jesteście dla nich konkurencją. nawet próby łącznie usług (tv, net) wypadają bardzo nie korzystnie .
Ze strony Vectra pakiet o którym piszesz + internet
niby 50 zł, po miesiącu dochodzi 30 zł za net
" Umowa na 35 mies.
TV ONLINE gratis!!!
MOOD od 4,99
Pierwszy miesiąc za 1 zł przy zamówieniu przez www!
Cena Internetu po okresie 12 miesięcy wynosi 30 zł
Cena nie zawiera opłaty za dostęp do DTV"

Czyli wychodzi wg mnie wychodzi 80 zł i umowa na 3 lata

U nas masz to samo, na 24 msce jakby nie patrzył wychodzi 65 zł, tez 14 kanałów HD

Zresztą każdy umie liczyć;)

pozdr

Edit:

Więc w Vectra jest tak:
Umowa na 36 msc. 50 zł te 108 kanałów i 14HD do tego internet 10 Mega
50 zł + 30 zł (po pierwszym miesiącu taka jest cena tego internetu) + 10 zł dekoder (15 z nagrywarką)
czyli średnio około 85 zł przez czas trwania umowy

Jeśli chodzi o samą TV to fakt, Vectra jest tańsza. Jest to kablówka głównie skupiona na Telewizji. U nas TV nie jest podstawową usługą.

pozdrawiam
ODPOWIEDZ