Niebezpiecznie Osiedla w Naszym Mieście!

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Niebezpiecznie Osiedla w Naszym Mieście!

Post autor: hAeS »

juz na poprzdnim forum ten temat byl... chce nadal go poruszyc.... co myslicie o osiedlach w O-ce?
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

raczej powinno być: niebezpieczni, młodzi i źli :oops:

dlaczego: bo u siebie to są aniołki, ale już poza swoim domkiem to jest tak jak wyzej napisałem
:D
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

U mnie na Centrum II jest luzzz...
Był problem z kafejką "Vitryna", ale mieszkańcy i policja zrobili swoje. Chwała im za to :D
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

a co takiego strasznego sie dzialo w tej kafejce?
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

Na moim osiedlu działa Ciągle Rozrastająca się Grupa Hooligan'ów Osiedlowych, czasem boję się wyjść z domu. Są bezwzględni i do tego upodobali sobie rzucanie po oknach ziemniakami :D
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Michał pisze:a co takiego strasznego sie dzialo w tej kafejce?
Tego się nie da opisać :D
Dużo dragów, dużo małolatów, duży burdel, itp., itd. mówiąc któtko SODOMA & GOMORA :D
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Horvat pisze:Na moim osiedlu działa Ciągle Rozrastająca się Grupa Hooligan'ów Osiedlowych, czasem boję się wyjść z domu. Są bezwzględni i do tego upodobali sobie rzucanie po oknach ziemniakami :D
hahahhaha Grzesiu masz rację, kiedyś byłem u Ciebie na osiedlu... banda nastoletnich huliganów niszczy niszczy i jeszcze raz niszczy :wink:
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

napixowana młodzież bez zajęcia
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Horvat pisze:Na moim osiedlu działa Ciągle Rozrastająca się Grupa Hooligan'ów Osiedlowych, czasem boję się wyjść z domu. Są bezwzględni i do tego upodobali sobie rzucanie po oknach ziemniakami :D
Dla tego osiedla to już nie ma szansy na to by stało się lepsze :P

A co by tu powiedziec o temacie ? Niebezpieczne osiedla ja tam raczej nie boję się chodzić nigdzie w ostrołęce moze dlatego ze jeszcze nikt mnie nigdy nie napadl, nie okradl, nie przekopal i mam nadzieje ze tak sie nie stanie :D Jak dla mnie Ostrołęka to spokojne miasto chociaz czasem zdarzy sie jakas (c)hołota która zrobi jakis "bałagan"
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

to przejdz sie przez psaraka wieczorkiem z telefonem w reku ;D to bedziesz miał wszystko w jednym ;]
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

snoopy ja jakoś codziennie przechodzę przez psarak do szkoły i jakoś mnie jeszcze nie zabili :roll: a i smski tez czasem wysyłam [w drodze]
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

skoro już ta patologia jest, to trzeba coś zrobić by jej skutki ograniczyć do minimum.
Nie koniecznie powiadomianie policji czy szarża na pięści ....................

Po prostu trzeba kulturalnie zwrócic uwagę, typu ................ też byłem w twoim wieku i to samo robiłem ale, widze że nic nowego nie wymysliłeś :D
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

buaha, też mi rozwiązanie. Nic się tym nie zdziała a tylko dostanie się po ryju
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

steward pisze:snoopy ja jakoś codziennie przechodzę przez psarak do szkoły i jakoś mnie jeszcze nie zabili a i smski tez czasem wysyłam [w drodze]
hm.. chodzisz do szkoly jak juz robi sie ciemno ?:> chodzi mi o wieczornych porach :twisted:
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

Brodway pisze:buaha, też mi rozwiązanie. Nic się tym nie zdziała a tylko dostanie się po ryju
ale te słowa zmuszają do myslenia :D i kombinowania jakby tu zrobić by było lepiej :oops: i ...................... rozładowywują napiecie :D
eskuen
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2005, 10:22

Post autor: eskuen »

hah steward smieszny jestes,zgrywasz kozaka,ze sie nie boisz psarskiego? oj jakbys zle trafil ( nie koniecznie na psaraku) to bys sie zesral w gacie i oddal wszystko co masz lacznie z ciuchami, pamietam cie jeszcze niedawno taki cichy kujonek, a teraz patrze ze jak zaczeles w szaliku chodzic i sie 'bic' za swoj klub to ostry z ciebie kozak, hahaha rozbawil mnie ten post, mowisz ze sobie chodzisz tamtedy z telefonem bez lipy? spoko, powodzenia nastepnym razem :twisted:
eskuen
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2005, 10:22

Post autor: eskuen »

a jeszcze co do tematu, jest jak jest, mozna zle trafic
najbardziej jednak smiesza mnie ludzie udajacy 'kozakow' kogo to ja sie nie boje,wszedzie chodze sobie bez lipy z podniesiona glowa...

ah zycie ich skara,napewno :D nikt nie lubi przykozaczonych kozaczkow ktorzy jak przyjdzie co do czego sraja w gacie i oddaja wszystko bez gadania,a ich cale 'ego' to pusta gadka,

poprostu trafi kosa na kamien :)

a takich normalnych ludzi,spokojnie idacych bez 'wozonka' to raczej nie zaczepia chyba ze nacpani/pijani i tez zalezy gdzie i w jakich okolicznosciach...

'dla przykozaczonych kozakow - kontroluj sie '
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

sn00py mozliwe ze gdybym poszedl na psaraka wieczorem z telefonem w reku to by mi tam zrobili nie wiadomo co ale nawet nie wiem bo nieznam tego osiedla
a na probe to nie bede sie tam pzrechodzic bo na wszelki wypadek nic niechce stracic a pozatym w tamtym kierunku to raczej nie mam gdzie i po co isc :)

Pozdro
eskuen pisze:pamietam cie jeszcze niedawno taki cichy kujonek
hehhe dobre sobie ;)
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

eskuen pisze:a takich normalnych ludzi,spokojnie idacych bez 'wozonka' to raczej nie zaczepia
:lol: :lol: :lol: :lol:
Starsze panie i panowie tez uprawiają wozonko?
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
eskuen
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2005, 10:22

Post autor: eskuen »

czuly mi raczej chodzilo o mlodych ludzi, starsze babcie okradaja juz raczej hardcore'owcy, albo na glodzie albo ci ktorzy maja dlugi, a nie 'tak dla sportu okradne sobie babcie'

mialem na mysli, ze mlodzi moga tego uniknac w taki sposob,a starsi...nie chodzic sami po nocy w niebiezpiecznych okolicach
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

Zgadzam się z eskuen'em. To prawda, że prędzej skrojony zostanie pseudo kozak, niż cichutki chłopczyk, który od czasu do czasu przemknie przez psarak.
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

ech .............................

nie tylko na psaraku kroją frajerów :D
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

czemu uwazasz ze koles ktorego ktos okradnie jest frajerem ?
ty sam o sobie napewno tak nie uwazasz a jesli wyjdzie ci takich 4 czy 5 łepków i ci wpier.dolą a potem okradną to też będziesz frajerem tak wynika z twojej teori :)
Awatar użytkownika
...
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2005, 0:37
Lokalizacja: ze znowu:)

Post autor: ... »

ale dlaczego wy sie tak przy.j..e..b...cie tego PSARAK co to jest tylko jedyne osiedle na ktorym kroja? chyba nie!!! mieszkam tu ju kilka lat i jak narazie zyje:) nieraz sie zdarzaja jakes kradzize, pobica ale to juz taki urok tego osiedla i nie zdarza sie to codzienne zwlaszcza teraz kiedy jezdzi tu patrol za patrolem i ich ulubionym zajeciem jest spisywanie wszystkich kto im obok furki sie nawinie :D wiec dajcie spokoj i popiszcie troche o innych osiedlach!! i sie nie bojcie nie jest tu az tak strasznie jak pisza :wink: hehe!! :) :) :) :lol:
pozdro.
Awatar użytkownika
...
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2005, 0:37
Lokalizacja: ze znowu:)

Post autor: ... »

wogole bezsensowny jest ten temat!! kiedys juz byl "CO MYSLICIE O SIEDLU PSARSKEIGO" hehe niepamietam kto go zalozyl ale taraz chyba chce nawiazac do tego samego i wydaje mi sie ze jest to jakis koles ktorego niestety skroli tu? pewnie chce wykazac presje na innych hehe ale nie wiem po co przeciez tu jest spokojnie w tygodniu:)
pozdro.
ODPOWIEDZ