Niebezpiecznie Osiedla w Naszym Mieście!

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

czemu uwazasz ze koles ktorego ktos okradnie jest frajerem ?
ty sam o sobie napewno tak nie uwazasz a jesli wyjdzie ci takich 4 czy 5 łepków i ci wpier.dolą a potem okradną to też będziesz frajerem tak wynika z twojej teori :)
Awatar użytkownika
...
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2005, 0:37
Lokalizacja: ze znowu:)

Post autor: ... »

ale dlaczego wy sie tak przy.j..e..b...cie tego PSARAK co to jest tylko jedyne osiedle na ktorym kroja? chyba nie!!! mieszkam tu ju kilka lat i jak narazie zyje:) nieraz sie zdarzaja jakes kradzize, pobica ale to juz taki urok tego osiedla i nie zdarza sie to codzienne zwlaszcza teraz kiedy jezdzi tu patrol za patrolem i ich ulubionym zajeciem jest spisywanie wszystkich kto im obok furki sie nawinie :D wiec dajcie spokoj i popiszcie troche o innych osiedlach!! i sie nie bojcie nie jest tu az tak strasznie jak pisza :wink: hehe!! :) :) :) :lol:
pozdro.
Awatar użytkownika
...
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2005, 0:37
Lokalizacja: ze znowu:)

Post autor: ... »

wogole bezsensowny jest ten temat!! kiedys juz byl "CO MYSLICIE O SIEDLU PSARSKEIGO" hehe niepamietam kto go zalozyl ale taraz chyba chce nawiazac do tego samego i wydaje mi sie ze jest to jakis koles ktorego niestety skroli tu? pewnie chce wykazac presje na innych hehe ale nie wiem po co przeciez tu jest spokojnie w tygodniu:)
pozdro.
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

mArCiNq pisze:.........jesli wyjdzie ci takich 4 czy 5 łepków i ci wpier.dolą a potem okradną to też będziesz frajerem tak wynika z twojej teori :)

To jest już rozbój i za to idzie się na traugutta lub do laskowca :D

Ale nie trzeba wywoływać wilka z lasu, bo jak maja coś zrobić to zrobią niezależnie czy jesteś winien czy nie.
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

... pisze: hehe niepamietam kto go zalozyl ale taraz chyba chce nawiazac do tego samego i wydaje mi sie ze jest to jakis koles ktorego niestety skroli tu? pewnie chce wykazac presje na innych hehe ale nie wiem po co przeciez tu jest spokojnie w tygodniu:)

to nie był koleś którego skroili tylko jakaś dziewczyna która tam mieszka
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Ostatnio dostałem po ryju na Kilińskiego, więc nie ma reguły ;p Wszędzie można trafić na ludzi "mądrych inaczej", ale w takim wypadku nie należy pozostawać obojętnym wobec przejawów prymitywności i przemocy.
Zastanawia mnie tylko jaka jest definicja "kozaczka"? Czy to osoba, która po prostu się nie spodoba potencjalym napastnikom? :roll: Poza tym nie można w żaden sposób tłumaczyć wszelkiej kradzieży czy pobicia.
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

oes pisze:
mArCiNq pisze:.........jesli wyjdzie ci takich 4 czy 5 łepków i ci wpier.dolą a potem okradną to też będziesz frajerem tak wynika z twojej teori :)

To jest już rozbój i za to idzie się na traugutta lub do laskowca :D
Ale jak to się ma do Twojej teorii frajerstwa ?? Pytanie padło dlaczego uważasz za frajera kogoś kogo okradziono....
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

Dyw pisze: Poza tym nie można w żaden sposób tłumaczyć wszelkiej kradzieży czy pobicia.
można to wytłumaczyć tylko względami publicznymi :D
:arrow: nie ma co jeść w domu i jak kogos skroję to przynajmniej w areszcie dadzą się najeść
:arrow: dlaczego on ma a ja nie mam kasy by to mieć
:arrow: jestem na haju i potrzebuję na działkę a nikt nie chce mi pożyczyć 50 groszy
:arrow: i wiele innych powodów
Awatar użytkownika
Killian
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Killian »

To nie jest zadne tlumaczenie ze nie mam kasy na jedzenie to pojde na ulice i bede ludzi okradal ... albo on ma kase ja nie mam to go w leb walne i tez bede mial ... jak sie pracowac nie chce to kasa sama nie przyjdzie a jak sie cale zycie szalalo a do ksiazek nie chcialo zajrzec to pozniej czeka niektore osoby taki los .... :twisted:
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, choć co do pierwszego to nie mam pewności"- Albert Einstein
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

robota zawsze się znajdzie
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
PiotruśNarew
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 21 maja 2005, 10:04
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: PiotruśNarew »

Na osiedlu na ktorym przebywam jest grupa 8 chuliganów, ktorzy nie daja ludziom spokoju i rzucaja czym popadnie po oknach (np. ziemniakami), wydaje mi sie ze ich grupa jest jednak lekko podzielona jednych widze codziennie jak pija piwo, a drudzy chodz codziennie na silownie. A najgorsze jest to jak zamawiaja pizze do domu komus. Nie stety nie moge nic zrobic bo sie ich boje jak zreszta wszyscy mieszkancy. Powiem krotko takim za te rzucanie po oknach i krojenie malolatow rece po ucinac.
InS
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

pytanie: czy znasz ich osobiście czy tylko z widzenia :D


co za problem powiedzieć dzielnicowemu i poprosić o zachowanie animowości a problem się sam rozwiąże, jak dorosną to będą dziękowali animowemu wybawcy że nie poszli do kicia :D
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Nie wiem co mają oznaczać "względy publiczne" w tym kontekście, oes. Prędzej można to nazwać czystą prywatą i pójściem na łatwiznę.
Poza tym nic z tego, co wymieniłeś, nie nadaje się na jakiekolwiek racjonalne wytłumaczenie, a jest po prostu żałosne. Kradzież jest przywłaszczeniem cudzego mienia, nierzadko ciężko zapracowanego, dlatego nie może być na nią przyzwolenia, a jak ktoś jest głodny, to myślę że jest wiele innych wyjść niż wejście na drogę przestępstwa.
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

Piotruś też mieszkam na "tym" osiedlu. Ostro się tam dzieje... Jeszcze w zimę to tylko chlali po klatkach, a teraz to już makabra :( Wszyscy wyłażą na te klatki, aż strach przejść. Chyba zgłoszę to do dzielnicowego, bo ich zachowanie w stosunku to mieszkańców jest naganna :twisted:
Malysz_bandzior
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 cze 2005, 15:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Malysz_bandzior »

Znam tych typów z 10-ony widziałem jak rzucali kartoflami, Huligaństwo w naszym mieście nie zna granic takim to tylko nogi z du.. powyrywać. Robią sobie jajca z byle czego i tylko im siłka w głowie. Kiedyś jak szedłem to jeden rzucał drugim o ławke do tego większym i grubszym od siebie. Już nawet policja sobie z nimi nie daję rady co to będzie ludzie co to będzie, pomóc tu mogą tylko sąsiedzi więc apeluję, gdy zobaczyć tych rozbujników to zawiadamiajcie policję albo sąd grocki ! Aby zaradzić temu procederowi polecam młodzieży nagrywać rap i ustawić sobie to na pozycji przewodniej w życiu. 8)
ora et labora
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

heh..................

w Osztynie uruchomili SMS-owe powiadamianie Policji nr 697 112 112 :D

a czy w Ostrołęce on zadziała to nie wiem
Arci
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 30 maja 2005, 14:57

Post autor: Arci »

Witam wszystkich

tak sobie czytam Wasze wypowiedzi że kroją frajerów tu i ówdzie , tak mie zastanawia ta głupota ludzka i dochodzę do wniosku że na każdym osiedlu jest stado oszołomów którzy palą głupa , chleją winko młodzierzowe i narzekają że kasy nie ma , życzę wszystkim tym kozaczkom od krojenia frajerów żeby tak kiedyś w przyszłości szli sobie spokojnie miastem i tak ni z gruch ni z pietruchy dostali w łeb z bejsbola , kopa w jaja ( z czuba oczywiście ) żeby z trepa ktoś im po szczęce przejechał tylko tak dla jaj bo przez przypadek wyglądali jak frajerzy .... to nie koniec na koniec przychodzą pocharatani do domu a tam inna banda podrzyna gardło jego matce tak dla zabawy bo frajerka nie chciała dać na browca albo na działe z pewnością byli by szczęśliwi ...... (...) ( powodów jest dużo tak jak ktoś na forum napisał)
patrzę tak sobie dalej i co widzę chojraczków w bandzie a jak idzie taki sam to się boi wzrok podnieść z ziemi żeby w ryj nie dostać od byle leszcza to taka je...na rasa która dopóki sama wpier.... l nie zarobi to rżnie
bohatera
PiotruśNarew
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 21 maja 2005, 10:04
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: PiotruśNarew »

chcialbym wiedziec dlaczego moj post zostal usuniety, przeciez wyrazilem tylko moje zdanie na temt postu mojego poprzednika
InS
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

widocznie był nie na temat i brakowało .................... słowa policja, policji
:D :D :D :D
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

:D :D :D :D :D

zawsze winny musi się znaleść
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
ODPOWIEDZ