Dlaczego nasze miasto NIGDY nie jest odśnieżane?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
incognitusek
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:25
Lokalizacja: z nienacka

Re: Dlaczego nasze miasto NIGDY nie jest odśnieżane?

Post autor: incognitusek »

shelly pisze:... u nas (w Ostrolece przynajmniej) wszystko robione jest byle jak i na odwal...
nie do konca - na tylach Urzedu Miasta snieg ladnie zebrano (normalnie na sniezke nie uzbierasz) i wywieziono takze prosze nie przesadzac :D
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Dlaczego nasze miasto NIGDY nie jest odśnieżane?

Post autor: elfik »

No a nie wywiązują się? Wszystkie ulice są przejezdne, przynajmniej ja nie mam problemów z podrózowaniem (no.. miałam trochę problem z wyjazdem z parkingu, ale łopata w rękę, chwila przerzucania śniegu i wyjechałam).. a to w jakiej kolejności są odsnieżane, to (chyba) nie firma ustala, a ktoś z góry...? Poprawcie mnie jeśli nie mam racji..

Dobra, wycofuje się.. Chyba mam za dużo optymizmu w sobie... Zakończę słowami: "Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził"..
Miłego dnia!
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Dlaczego nasze miasto NIGDY nie jest odśnieżane?

Post autor: shelly »

incognitusek pisze:
shelly pisze:... u nas (w Ostrolece przynajmniej) wszystko robione jest byle jak i na odwal...
nie do konca - na tylach Urzedu Miasta snieg ladnie zebrano (normalnie na sniezke nie uzbierasz) i wywieziono takze prosze nie przesadzac :D
rzeczywiscie, przesadzilam... prosze wybaczyc :faja:

co do ulic to prawda, sa przejezdne, ale chyba mialy byc odsniezone....
porfirion32
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 01 gru 2010, 23:21

Re: Dlaczego nasze miasto NIGDY nie jest odśnieżane?

Post autor: porfirion32 »

Czy ktoś z Was przejeżdżał ulicą Przemysłową? - ciekawi minie jakie macie doznania.
adm82
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2010, 9:03

Re: Dlaczego nasze miasto NIGDY nie jest odśnieżane?

Post autor: adm82 »

Czasami jadę ulicą Ławską jednak w tym roku miasto się nie popisało, kto właściwie odpowiada za tą drogę może gmina, idealna droga do sportów ekstremalnych. Bez zimówek nie wjeżdżać.
ODPOWIEDZ