Zarobki kontrolera biletów w Ostrołęce

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Zarobki kontrolera biletów w Ostrołęce

Post autor: justek »

witam
czy orientuje sie ktos z was ile zarabia u nas w ostrolece kontroler biletow i na jakich zasadach??
pozdrawiam
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Re: kanar

Post autor: prezes »

W sumie mnie też to ciekawi:P
cindi
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 26 cze 2010, 23:15

Re: Zarobki kontrolera biletów w Ostrołęce

Post autor: cindi »

A chodzi Ci o pracę w MZK jako kontroler? podobno mówią że od 1000-1700 złotych. Pensja to 50% od kasy którą zapłaci osoba przez ciebie złapana bez biletu.
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Re: Zarobki kontrolera biletów w Ostrołęce

Post autor: prezes »

Mi chodziło o MZK. Czyli, że mają podstawę plus jakaś premia za złapanych.
cindi
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 26 cze 2010, 23:15

Re: Zarobki kontrolera biletów w Ostrołęce

Post autor: cindi »

A co starasz się w MZK o tą pracę? pytam bo wiesz co znajomy też się stara i niby ma już legitymację nawet wyrobioną ale nikt do niego nie oddzwania. Z tego co mi wiadomo to właśnie tylko prowizja. Te mandaty to wiesz albo 70 złotych albo chyba 100 złotych no i z każdego 50% czyli nie tak źle. A praca nie jest normowana. Wchodzisz do autobusu kiedy chcesz, o której chcesz.
cindi
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 26 cze 2010, 23:15

Re: Zarobki kontrolera biletów w Ostrołęce

Post autor: cindi »

Aha i jeszcze jedno dają umowę zlecenie. Jest też inna firma w Oce Ewela ale to podobna lipna firma.Też zatrudniają kontrolerów ale są nie wypłacalni. A TY byłeś na rozmowie w sprawie pracy w MZK? i Tobie powiedzieli że jest stała pensja plus prowizja? bo ja wiem tylko o prowizji. A ten facet który zatrudnia jest taki zalatany że nie można się go o nic doprosić. Niby gada że praca jest,legitymację wyrobi ale nie oddzwania mimo licznych telefonów do niego.
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Zarobki kontrolera biletów w Ostrołęce

Post autor: Soul »

Ja nie polecam .Podobno tam robią ostro w bambuko.I na pewno nie dostaniesz 1700 zł zapomnij.Jak dostałbyś z 500 to byś się cieszył.Moi znajomi tam pracowali ponad 2 tygodnie i kiedy chcieli zrezygnować to nawet złamanego grosza nie dostali.I to nie jest tak że wchodzisz kiedy chcesz jest wyznaczony czas pracy i ilość kontrolek ,które musisz zrobić .A wyglądało to tak ,że znajomi pracowali od 6 rano do 22 nawet;] Wyzysk w biały dzień:) oczywiście piszę o firmie Ewela;]
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
cindi
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 26 cze 2010, 23:15

Re: Zarobki kontrolera biletów w Ostrołęce

Post autor: cindi »

A ta firma Ewela to pracuje dla MZK? czy jak to jest wie ktoś?
ODPOWIEDZ