Co sądzicie o BaluCharytatywnym w obliczu tragiedii na Ślask

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
_jennifer
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:33
Lokalizacja: Goworowo

Co sądzicie o BaluCharytatywnym w obliczu tragiedii na Ślask

Post autor: _jennifer »

uwazam że nikt by sie niepogneiwal jak bal zostal by odwolany, a Golcowie wtedy niewzieli by kasy bo kazda gazeta by ich obsmarowala. A tu widzimy zdjecia usmiechnietych ludzi bawiących sie w najlepsze. Jak Fakt czytałam to sie poryczałam z tego nieszczescia
poprostu n/c taka "elita ostrołęcka"
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

Jak mogliśmy przeczytać na MO, Trybuna obsmarowała pana Czartoryskiego za to, że uczestniczył w balu. Ludzie pomyślcie: człowiek potwierdził przybycie na bal, zaplanował to dużo wcześniej, dlaczego miałby nie pójść? lepiej byłoby gdyby zamknął się w swoim gabinecie i płakał?
Inne imprezy w kraju nie zostały odwołane np. Puchar Świata w Zakopanem
_jennifer
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:33
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: _jennifer »

sama jakbym zaplacila to bym juz nieposzla w takiej sytuacji. a suknia moja by sie napewno nieprzeterminowała
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

a kto powiedział że czytam ten durny FAKT? :D
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

he, to byla odpowiedz nie do twojego posta tylko do jennifer, ona tam napisala "jak czytałam Fakt, to sie poryczalam.." powodzenia hehe ;)
_jennifer
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:33
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: _jennifer »

Czytam różnego rodzaju gazety. tyle tylko, ze w Fakt pokazal takie zdjecia przedstwiające niesamowity dramat.
Uwazam ze caly ten bal "charytatywny" jesli wogole mozna go nazwac tak nic ze znaczeniem tego slowa nie ma. zjakiej racji Urzad zapalcil za wystep Golcow. Bez Golcow tez by zebrali pieniadze a ta kase co zpalciliby im mogl Urzad przeznaczyc na sprzet dla dzieciaczkow chorych.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

_jennifer ehh dziewczyno malo wiesz duzo gadasz. Pomysl troche. Urzad i tak by nie dal na chore dzieciaki zadnych pieniedzy a ze ktos chcial sie pokazac i popisac to dal pieniadze na bal dzieki ktoremu przynajmniej cos zebrali... Wiekszosc ludzi na tym balu na pewno nie wiedzialo o katastrofie... Za pewne dowiedzieli sie dopiero po powrocie do domu...
Awatar użytkownika
Maciek
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 26 sty 2006, 14:20

Post autor: Maciek »

Wg mnie Trybuna tym artykułem sie osmieszyla. Pelne poparcie dla p. Czartoryskiego. Gazety juz nie maja o czym pisać. Coraz czesciej mamy do czynienia z jakimis tragicznymi wydarzeniami a media robia z tego taki cyrk...Czartoryski tym ludziom by nie pomogl, a tak przynajmiej zebrano pieniadze na chore dzieci. Ludziom coraz czesciej zaczyna brakowac zdrowego rozsadku.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

dobrze zrobili ze jej nie odwolali po za tym wiekszosc ludzi ktora poszla na ten bal szykowala sie juz od kilku godzin wiec nawet pojecia nie mieli o tej tragedi wiec nie miejcie im tego za złe
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

ja dopiero o tej tragedi dowiedziałem się o godzinie 23 z minutami i to przez przypadek :oops:
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Lecter
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 02 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Ostrołęka k. Łomży lub Białegostoku

Post autor: Lecter »

Sądzimy, że teraz organizowanie balu będzie trudniejsze, ot co. Administracja wywala nasze pieniądze na rozmaite głupoty, już to podróże namaszczonych urzędników, a nawet Leppera ! To dobrze, że wydała kasę na konto poprawy warunków leczenia naszych dzieci. Uczestnicy balu nie wiedzieli - przecież nikt tam nie pojechał z ulicy, tylko od fryzjera, kosmetyczki etc., i nie po oglądanie TV ??? No i taki bal - jak sama nazwa wskazuje - to nie jest przedsięwzięcie biznesowe o określonej i bezwzględnie egzekwowanej dochodowości. Ja nie byłem bo nie lubię góralskiej muzyki. Defekt taki mam, ale w przyszłym roku, kto wie? A gdyby AC był na coś potrzebny - to by go wezwano i zawieziono tam gdzie by się nadał w tym krytycznym czasie. Widać nie potrzebowano go? Jak śpiewał Młynarski "po co babcię denerwować, niech się babcia cieszy". Wstrząsające, że się ułaskawiony Kalisz w , za przeproszeniem, Trybunie - za Katona się przebrał i ośmiela pouczać o tym co dla nas dobre !!!
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

tak, tylko żeby tam wejść musisz najpierw otrzymać zaproszenie..;]
Lecter
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 02 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Ostrołęka k. Łomży lub Białegostoku

Post autor: Lecter »

genabisSs pisze:tak, tylko żeby tam wejść musisz najpierw otrzymać zaproszenie..;]
To truizm, a miało być na temat :) A ceny zaproszeń były znane i nie słyszałem, żeby komuś odmówiono. Sądząc z galerii zdjęć, ci co chcieli to byli. A jak ktoś chce - to odłoży moniaki do skarpety i zaplaci. Acha, TEN BAL NIE BYł NIGDY PRZYMUSOWY !!!
ODPOWIEDZ