Praca w "Stora Enso"

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
ziajka52
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2010, 20:15

Praca w "Stora Enso"

Post autor: ziajka52 »

chciałam się dowiedzieć gdzie można sie zgłosić zeby dostać pracę w Stora Enso????? czy przyjmuja kazdego co się uczy???
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: praca

Post autor: major »

Sprawa wygląda następująco

Zgłaszasz sie do firm work service bądz work wonders(musisz mieć ważna legitymację szkolna, studencką), oni przeprowadzą rozmowe i najprawdopodobniej skierują na badania lekarskie(za które Ty płacisz) następnie masz szkolenie stanowiskowe i bhp. I od kolejnego dnia możesz podjąć prace w Stora Enso. Pamiętaj że jesteś zatrudniona na podstawie umowy zlecenia w firmie pośrednictwa pracy... No i po całej tej procedurze trafiasz na liste i jezeli będzie potrzebna osoba do pracy to do Ciebię MOGĄ zadzwonić.
niuniek18
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 09 sie 2007, 17:24

Re: praca

Post autor: niuniek18 »

nie zły przekręt z tą pracą przez tych "pośredników", umowa zlecenie/dzieło, badanie na swój koszt, czysty wyzysk.proponuje poszukać pracy i omijać ich biura z daleka.
stokrotka1509
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 27 lis 2009, 18:50

Re: Praca w "Stora Enso"

Post autor: stokrotka1509 »

Masz racje lepiej ich omijac z daleka
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Praca w "Stora Enso"

Post autor: hempgru »

tak tylko gdzie znaleść inną pracę gdy człowiek się uczy ? ;/
niuniek18
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 09 sie 2007, 17:24

Re: Praca w "Stora Enso"

Post autor: niuniek18 »

Popatrz ogłoszenia, sam zamieść jakieś i dzwoń po firmach-pytaj.ja zawsze tak robiłem i za którymś tel zawsze coś znalazłem. powodzenia życze
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Praca w "Stora Enso"

Post autor: major »

Przesadzacie... Wyzysk? Na chwile obecną spokojnie można zarobić te 900-1000zł miesięcznie, SPOKOJNIE bo niektórzy zarabiają dużo więcej. Pokaż mi gdzie ucząca się kobieta zarobi więcej??? Praca jest ciężka to fakt, ale nie zawsze, często jest tak że w między czasie można się jeszcze pouczyć.
niuniek18
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 09 sie 2007, 17:24

Re: Praca w "Stora Enso"

Post autor: niuniek18 »

1000 zł ale w pełnym wymiarze?? moja koleżanka pracowala tam całe wakacje i zarabiała 860 zł.duzo do najnizszej krajowej nawet brakuje.sam fakt ze nie masz zadnych "przywilejow" bo nie zachodzi stosunek pracy przy umowie o dzielo.
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Praca w "Stora Enso"

Post autor: major »

860? mało... Najwidoczniej jest kiepskim pracownikiem i nie zatrudniano jej... Moge Ci powiedzieć na że na bank można zarobić 1000zł! A o jakich przywilejach mowisz? O urlopie płatnym np.? A jaki pracodowca zatrudni Cie jeżeli się uczysz a on ma firmę pracującą w weekendy? W tych firmach pośrednictwa pracy nie jest tak tragicznie, pracowałem tam przez prawie rok czasu, kilka lat wstecz i zarabiałem prawie 1000zł, a od tego momentu czasu troche mineło... Sporo wiecej teraz zarabiają. W zaufaniu Ci powiem że stare wygi i wyjadacze potrafią na tzw. akordzie pociągnąć w dobrym miesiącu ponad 2000zł z wolnymi weekendami:D ale to już bajka dla naprawde dobrych i solidnych pracowników
odczasudoczasuu
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 01 paź 2009, 16:23

Re: Praca w "Stora Enso"

Post autor: odczasudoczasuu »

Praca nie jest wcale taka ciężka ale zarobki też nie są rewelacyjne tzn. praca raz jest raz jej nie ma. Pracowałem tam jakiś czas temu ale nie sądzę że by dużo się zmieniło. I ci co się wahają powinni iść i spróbować.
ODPOWIEDZ