Nauka jazdy w Ostrołęce

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

A co to długo do palm topa wgrać mapę ?? i masz nawigacje :lol: i możesz ją ze sobą nosić i w ogóle super sprawa… wiem bo mam… i tanim kosztem (około 1000 zł)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

To chyba nie tak tanio, bo podobno za 600zł można spokojnie kupić.
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

zalerzy...ceny są różne... ja dałem ponad 1000 zł... wiadomo że zalerzy jakiej firmy... jak no name to i sprzęt tańszy ale czasami lepiej taki no name kupić jak jest długa gwarancja...
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Nie rozumiem po co nawigacja w eLce ,no ale jeżeli już koniecznie ktoś potrzebuje to można kupić telefon Nokii z wgranym softem TomTom'a , a koszt jest bardzo niski bo telefonik z nawigacją to koszt około 600-700zł. Masz i telefon i nawigację.

[ Dodano: 18:01, 01.11.2006 ]
Niko pisze:zalerzy...ceny są różne... ja dałem ponad 1000 zł... wiadomo że zalerzy jakiej firmy... jak no name to i sprzęt tańszy ale czasami lepiej taki no name kupić jak jest długa gwarancja...
"Zalerzy" od rodzaju talerzy :twisted:
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

palmtop też wiele nie kosztuje... dajmy te 800 zł i masz nie tylko nawigacje ale i odtwarzacz mp3 internet i inne bajery... ale co kto lubi... a jaką nokie masz na myśli ??
Anna88
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 01 lis 2006, 19:28

Post autor: Anna88 »

a wracając do szkól...to zgadzam się z Andzią-nie ma to jak "Syrena"-mała fajna szkółka :D wykłady odbyły się w ciągu 3 dni, a kurs spokojnie można zrobić w niecały miesiąc...ja zapisałam się w poniedziałek a wśrodę miałam już pierwszą jazdę :D Pan Stasiu rzeczywiście jest w porządku, chociaż miałm z nim tylko 7 godzin jazdy, po czym przejął mnie fajny, młody instruktor (niestety już tam nie pracuje :( ). Można się uczyć na Pandzie albo na Punto, chociaż osobiście to chyba polecam Punto.

Pozdrawiam przyszłych kierowców i dozobaczenia na drogach :P
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Jeśli jeździsz tak, jak jesteś inteligentna to...POWODZENIA :twisted:

Anna88 pisze: dozobaczenia na drogach :P
OBY NIE 8)
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
amelka
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 lis 2006, 22:05
Lokalizacja: Ostroleka - Italy

Post autor: amelka »

a niech mi ktos przypomni, jak nazywa sie osrodek szkolenia na goworowskiej, za stacja paliw... bo mi sie zapomniealo :shock:

[ Dodano: 22:24, 01.11.2006 ]
anna 88, zrobilam 1 godz. w "Syrenie" i zrezygnowalam, cos okropnego, i wlasnie z panem stasiem jezdzilam ta godzine !!! Nie polecam :-) A jak juz chcialam zrezygnowac, to robil jakies problemy z oddaniem mi pieniedzy :roll:
pawik87
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 02 lis 2006, 10:54

Post autor: pawik87 »

A moje zdanie jest takie:
zanim sie ktos ma zamiar zapisac, powinien zobaczyc warunki i samochod jakim bedzie jezdzil, czy jest normalny plac manewrowy, a nie jakis tam dziurawy na placu przy szkole, czy samochody sa w miare nowe (nie stare których juz nie ma w wordzie) bo w osrodku egzaminacyjnym sa fiaty panda i punto III (nie mylic z punto 2).
a tak wogole to wszystko zalezy (tak jak w nauce jezykow obcych) nie od firmy tylko od samych instruktorow. instruktor ma byc przedze wszystkim skuteczny. pisanie ze jakis pan jest mily bo ... lub tu fajna pani siedzi za biurkiem i prowadzi zapisy lub fajnie jest bo jest nawigacja w samochodzie to kompletne bzdury.
zanim sie zapisalem na kurs, ktory robilem w tamtym roku, to popytalem znajomych gdzie chodzili i z kim jezdzili. cena tez jest wazna ale kurde nie bede ryzykowal dla 100 zl. prawko robi sie raz na cale zycie.
to tyle. pozdro.
Anna88
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 01 lis 2006, 19:28

Post autor: Anna88 »

do Mroczny Rzeźnik: wiesz co szkoda mi Ciebie-musisz mieć naprawdę nudne życie, jeśli nie masz innych zajęć niż wyszukiwanie na forum błędów ortografiicznych innych użytkowników...i mogę się założyć (nawet o słownik ortograficzny), że jeżdżę lepiej niż Ty...

z niecierpliwością czekam na wyszukanie w moim poście błęduw



i nie chcę Cię rozczarować, ale znajomość ortografii nie ma nic wspólnego z inteligencją :D
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

pawik87 pisze:prawko robi sie raz na cale zycie.
zgadzam sie z twoim calym postem pawik z wyjatkiem tego cytatu :D niektorzy robia je wiecej niz raz :D :twisted: :twisted: :twisted: na szczescie ja nie musialem
MarianZjeziura
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2006, 22:18

Post autor: MarianZjeziura »

uczęszczam na kurs prawa jazdy, mam teraz zajecia teoretyczne. Wykładowca powiedział nam ze od nowego roku bedzie wiecej pytań na egzaminie z teori. Czy jeśli zapisze sie na egzamin po nowm roku to bede zdawał na nowych zasadach??? dostałem zestaw pytań do przestudiowania jeszcze na starych zasadach (tzn nie mam tych nowych pytań co maja wejść) oczywiscie spytam sie wykładowcy na najblizszych zajeciach ale jesli ktos wie to niech napisze
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Jeżeli zapisałeś się na kurs przed wejściem w życie nowych przepisów, to powinieneś zdawać na starych zasad. Data zapisu na egzamin nie ma znaczenia. Przynajmniej tak było podczas wcześniejszych zmian.
kami221
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:38

Post autor: kami221 »

pawik87 pisze:czy samochody sa w miare nowe (nie stare których juz nie ma w wordzie) bo w osrodku egzaminacyjnym sa fiaty panda i punto III
Na egzaminie jeździ się kompletnie inaczej niż na kursie, ponieważ te samochody z kursu są wyjeżdżone, a te z WORD-u są w wiele lepszym stanie. Nawet jak jakiś ośrodek kupi nowy samochód po niedługim czasie jest on w wiele gorszym stanie.Nie ma co się oszukiwać ile jest wyjeżdżonych km samochodami na kursie, a ile tymi na egzaminie. Jak ja chodziłam na kurs w mojej Pandzie bardzo ciężko wrzucało się 1 bieg... dopiero jak sprzęgło wymienili było lepiej. Jak wsiadłam do Pandy na egzaminie tam wszystko delikatnie i ładnie chodziło. Najważniejsze jednak, że zdałam ;P
ANKA
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 27 lis 2006, 16:15
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Szkoły Jazdy

Post autor: ANKA »

Witam wszystkich!
Czytając wasze posty zauważyłam ,że większość z was stawia na sprawdzone firmy tj np Znak.Myślę że właśnie dlatego tam zapisuje się tyle osób ale to przecież powodzenie na egzaminie nie zależy od tego czy dana szkoła jest bardziej znana czy mniej ,przede wszystkim to zależy od umiejętności kursanta.Ja osobiście chodzę do szkoły p.Darka Szydłowskiego-,,NOWA" i nie mam zastrzeżeń.Kurs kosztuje (oczywiście bez lekarza)800zł+podręczniki i płyta gratis
Wykłady poszły sprawnie i szybko,a potem już jazda.Szkoła prowadzi nauke na Pandach.Instruktor p.Darek wporządku i przyznam szczerze ,że bardzo wymagający,ale to chyba b.dobrze.
Jeśli ktoś z was wybiera się na prawko naprawdę polecam z czystym sumienim, dobra: cena i super przygotowanie do egzaminu.Firma mieści sie na ul.Gorbatowa.Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Ja zrobiłem ten błąd, że wybierając szkołę kierowałem się ceną... Przez to wybrałem tę przy ulicy Kościuszki. Z własnego doświadczenia mogę wszystkim poradzić, żeby szli do sprawdzonych firm. Mi jako instruktor przytrafił się (niestety) właściciel tej szkoły. Skutek tego był taki, że bardziej dbał o swój samochód niż o to, żeby nauczyć czegoś. Wiadomo że na początku popełnia się masę błędów... ale on tego nie rozumiał i ciągle powtarzał, że swoją jazdą "skracam żywotność samochodu" :roll: Tak więc lepiej wybrać sprawdzone firmy, gdzie instruktorzy są w miarę normalni :wink:
ANKA
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 27 lis 2006, 16:15
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Post autor: ANKA »

Hazi wybierając szkołę nie sugierowałam się tylko ceną,ale także brałam pod uwagę sposób podejścia instruktora do kursanta.Koleżanka która poleciła mi tą szkołę mówiła ,że instruktor świetnie tłumaczy(chodziła do LOK-u gdzie 2 razy nie zdała,po czym wykupiła godziny w ,,NOWEJ"co z pewnością przyczyniło sie do tego że w końcu zdała egzamin).Od mojego instruktora owszem słyszałam i nawet teraz zdarza się że słyszę uwagi ,ale na temat przestrzegania zasad ruchu drogowego.Jeszcze nigdy nie padło z jego ust takie stwierdzenie że niszcze samochód ,bądż coś w tym rodzaju i ręczę Ci ,że on jest normalny.
Cieszę sie ,że nie zapisałam sie tam gdzie Ty bo miałam takie plany,ale odradziło mi to kilkoro znajomych.Wcalę Ci sie nie dziwię ,że masz takie kiepskie zdanie o szkole na Kościuszki.Jeśli jeszcze jeszcze nie zdawałeś egzaminu to życzę powodzenia!!!
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Egzamin już zdawałem ponad rok temu. Udało się za 1 razem i napewno nie jest to zasługa instruktora :wink:
ANKA
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 27 lis 2006, 16:15
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Post autor: ANKA »

Gratuluję!!!Ale jesli zdałeś to znaczy ,że czegoś Ciebie nauczył bo zawsze coś wyniosłeś z jego lekcji.
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Post autor: Bart3kk »

Dobra szkoła którą polecam to TEST na Kołłątaja. Zdałem za pierwszym razem. Podobno ma najlepszą zdawalność w Ostrołęce. No i instruktora miałem spoko. Jeździć szczególnie mnie nie musiał uczyć ,ale wskazał mi wiele szczegółów ,ktore do dziś pamiętam :D
MARTA :)
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 03 lis 2005, 21:31
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: MARTA :) »

Gt :D
Awatar użytkownika
Incognitus
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 14 kwie 2006, 12:24

Post autor: Incognitus »

Polecam GT. Instruktora Maćka. U niego to ja miałem seanse terapii uspokajającej. Nikt mi tak niczego w życiu nie wytłumaczył, jak on. Zdałem za pierwszym razem. A co do samochodów w WORDzie, to 5 ma za ostre hamulce.
Nikt nie odpowiedział na Twój post? Zrób literówkę, a zobaczysz ilu się odezwie.
Obrazek
ANKA
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 27 lis 2006, 16:15
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Post autor: ANKA »

Jestem cała happy-zdawałam tuz po świetach 27-udało sie za pierwszym razem!!! :D
ODPOWIEDZ