Praca wakacyjna dla niepełnoletnich

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
klaudussia654
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 maja 2009, 23:01

Praca wakacyjna dla niepełnoletnich

Post autor: klaudussia654 »

:oops: :oops: Zbliżaja się wakacje i tu właśnie ludzie tacy jak ja mają problem....otóż jako 17-latka chętnie podjęłabym prace wakacyjna np. na terenie Ostrołęki jednak jest z tym wileki problem.... dla takich osób nie ma ofert jakiejkolwiek pracy. Czy miasto nie mogłoby się tym jakoś zająć... oczywiscie oprócz tych którzy mają znajomości i mogą sie gdzieś "wkrecic" lub dorabiac na czarno pozostaje jeszcze praca pt. Roznoszenie ulotek (ludzie patrza sie na ciebie jak na zmore i najchetniej kazdy usunal by cie z ulicy... nie wspominaja o problemach z uzyskaniem wynagrodzenia od firm kredytowych... ufffff :evil: ) Czy można coś zrobić z tym kierunku ?? a moze sa osoby prywartne ktore zdecydowaly by sie przyjac 17-latke do jakiejkolwiek pracy ??? sprzatanie, opieka itd... prosze o odpowiedzi do tego watku... pomocy !!!!!!!
materix
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 kwie 2009, 19:49

Re: Praca wakacyjna dla niepełnoletnich

Post autor: materix »

:D:D:D:D:D:D:D:D fajne masz zeby Pracy nie znajdziesz bo nikt cie nie kocha :D
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: Praca wakacyjna dla niepełnoletnich

Post autor: bartek1030 »

Znajdziesz coś napewno, teraz to trochę za wcześnie, tak w połowię czerwca już powinno coś być jakieś zbiory, jest również sporo ogłoszeń do opieki nad dzieckiem ale tam to i kasa średnia, dawaj gdzie się da ogłoszenia i sama je przeglądaj coś się trafi w ostateczności zostaną ci te ulotki dużo moich znajomych dorabiało w ten sposób i specjalnoe nie narzekali więc nie powinno być strasznie ;)
materix pisze::D:D:D:D:D:D:D:D fajne masz zeby Pracy nie znajdziesz bo nikt cie nie kocha :D
ziomek to był żarcik ??
Obrazek
klaudussia654
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 maja 2009, 23:01

Re: Praca wakacyjna dla niepełnoletnich

Post autor: klaudussia654 »

he no chyba ktoś ma poczucie humoru :P wiesz co opieka nad dzieckiem to pow. 18 lat czyli znów furtka sie zamyka :P a ja naprawde kasy potrzebuje :/
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: Praca wakacyjna dla niepełnoletnich

Post autor: bartek1030 »

Ja tam chyba wolałbym młodej dziewczynie dać dziecko pod opiekę, popytaj w firmach gdzie panie pracują może jakiś sklep, nie takie ludzie przewały ludzie robią, sam pamietam jak za małolata na budowie przed urzedasami uciekałem a tam kontrole czesto byly bo i duza budowa była
Obrazek
materix
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 kwie 2009, 19:49

Re: Praca wakacyjna dla niepełnoletnich

Post autor: materix »

ziomek to był żarcik ??[/quote]


noo xD ale czemu uwazasz ze roznoszenie ulotek to beda sie z ciebie smieli czy coss tam . Żadna praca nie hańbi
materix
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 kwie 2009, 19:49

Re: Praca wakacyjna dla niepełnoletnich

Post autor: materix »

aaaa i jeszcze pododbno slyszalem ze w zakladach miesnych w wakacje przyjmuje nawet bardzo chętnie mloode dziewczyny bo moja siostra chyab idzie nawet wiec idz tam i sie spytaj mowie serio naprawde
klaudussia654
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 maja 2009, 23:01

Re: Praca wakacyjna dla niepełnoletnich

Post autor: klaudussia654 »

Poważnie z tymi zakladami miesnymi ?
dobra zapytam sie ale jako kto tam moze dziewczyna pracowac i do kogo tam sie zglaszac ?
nie o to chodzi, ze beda sie smieli bo tak nie ma ( to ze czasem ktos pare niezlyc posle to mi nie przaszkadza) ale po prostu mialam duzo problemy gdy chcialam otrzymac wyplate :/ i to mnie baaaaaaardzo zniechecilo. mowa tu o traktowaniu malolatow jako gowniarzy z ktorymi mozna zrobic wszystko bez zadnych konsekwencji... dobrze ze mialam mozliwosc zadzialac w tej sprawie i osoby ktore mogly mi pomoc :)
materix
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 kwie 2009, 19:49

Re: Praca wakacyjna dla niepełnoletnich

Post autor: materix »

Poważnie
Mogłabyś tam zarabiać z 800 zł na miecha i pracowałabyś jako coś tam z mięsem byś robiła a zgłosić się to na pewno do kadry :D oni Cie pewnie gdzieś tam poślą i będziesz mogła się spytać czy mogłabyś się zatrudnić. Ale o ile słyszałem to bardzo ciężko się tam pracuje (nie straszę tylko uprzedzam) żeby potem do mnie nie było.Ale jeśli już sie tam zgłosisz napisz w tym temacie czy byłaś czy nie :) .Życzę powodzenia
Oczy Nocy
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2009, 20:33

Re: Praca wakacyjna dla niepełnoletnich

Post autor: Oczy Nocy »

Tylko prawie na 100% do pracy przy miesie musisz mieć badania sanepidowskie a ich wykonanie kosztuje około 40 złotych.
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Praca wakacyjna dla niepełnoletnich

Post autor: hempgru »

no napewno wiecej niz 40 zl
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Re: Praca wakacyjna dla niepełnoletnich

Post autor: hAeS »

79zł ;)
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: Praca wakacyjna dla niepełnoletnich

Post autor: hempgru »

zgadzam sie z kolega u gory.. dokladnie 79 no i jeszcze lekarz z 50 pln :P
ODPOWIEDZ