TARGOWISKA- ZAGROZENIE czy rozwoj????

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
mariuszpapa
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 paź 2005, 6:20
Lokalizacja: bielsko-biala

TARGOWISKA- ZAGROZENIE czy rozwoj????

Post autor: mariuszpapa »

Napisalem kilka postow na temat dreptaka przy ulicy Pradzynskiego, a teraz postanowilem ze opublikuje cale moje wiadomosci na ten temat a wierzcie mi, jest oczym pisac bo nawet mnie straszono ze jak nie przestane to... Awszystko zaczelo sie w marcu 2004 roku kiedy to zostalem wyrzucony przez Mieczyslawa z miejsca handlu na tzw piachach [ja bym to nazwal smietnisko] obok banku BGZ. W tyym czasie inz Zaluska pozwolil na bezterminowy handel na deptaku przy Pradzynskiego,wiec tam sie przenioslem miejsce na dreptaku znalazly tez inne osoby w sumie bylo ich 24!!!!! Tak dwadziescia cztery osoby to duzo zwlaszcza na duze bezrobocie w ostrolece. Duzo osob bylo z tego zadowolonych ale nie pani KaCZOR[nazwisko zmienione] nie byla zadowolona dlaczego, dowiedzielismy sie bo ma dwa sklepy,obok dreptaka ale to nie koniec i kilka budek na malym ryneczku a ona chce zmonopolizowac handel dzieciecymi ubrankami ,a handlaze z deptaka sa dla niej konkurencja ,nie maja takiego towaru jak ona ale konkurencja no i jeszcze jedno jej nazwisko i nazwisko radnego sa takie same czy to przypadek ja w przypadki nie wieze, chcecie wiecej to do jutra jeszcze mam o czym pisac pozdrawiam mariuszpapa
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

eee ale o co ci chodzi ? naucz się pisać jakoś czytelniej bo z tego bełkotu nic nie zrozumiałem...

:?
Awatar użytkownika
Balon
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 15 paź 2005, 19:35
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Balon »

steward pisze:eee ale o co ci chodzi ? naucz się pisać jakoś czytelniej bo z tego bełkotu nic nie zrozumiałem...
To ty miałeś polski?

Mariusz: No trudno, przecierz nie zastrzelisz ich...wynamij budke na rynku i będziesz miał gdzie tergować.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Balon pisze:
steward pisze:eee ale o co ci chodzi ? naucz się pisać jakoś czytelniej bo z tego bełkotu nic nie zrozumiałem...
To ty miałeś polski?
miałem i nawet słuchałem :!: ale takiego bełkotu to dawno nie czytałem, widać że sprzedawca na rynku... -bez urazy-
Awatar użytkownika
Balon
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 15 paź 2005, 19:35
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Balon »

Chdzi mi o to, że nawet tekstu nie zrozumialeś!!!
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Ciężko zrozumieć tekst, jeśli autor nie pofatyguje się o spacje, akapity i poprawną interpunkcję. Wtedy niestety trzeba skupić się na doczytywaniu sensu zdania zamiast na opisywanej sprawie.To tak poza nawiasem.
Z tego co udało mi się zrozumieć to chciałbyś na forum rozdmuchać jakąś aferę i powiadasz, że masz jakąś " teczkę" :lol: na kogoś...
Z całym szacunkiem, ale nie wierzą w to, że za likwidacją handlu przy "Handlowcach" stoi jedna osoba, która ma w tym jakiś swój ukryty interes. Jeśli już to może stara się o to, ale każdy radny ma do tego swoje prawo...
Z drugiej strony to myślę, że jeśli tak by myślał każdy, to niedługo cała Ostrołęka stanie handlem, i wszędzie, na bogusławskiego, kopernika i wqzdłuż każdej ulicy ludzie będą wieszali diabły na prezydencie, że im zarabiać na chleb nie daje...
To chyba na tyle
Pozdro
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
ma---ta
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2008, 20:28

Re: TARGOWISKA- ZAGROZENIE czy rozwoj????

Post autor: ma---ta »

co za osioł z tego mariuszpapa. Nie wiadomo co on pisze.straszny osioł
ODPOWIEDZ