Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Zuzka
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 17 wrz 2008, 22:43

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: Zuzka »

Czy może mi ktoś udzielić info, jak się nazywa Pani doktor z Przasnysza, o której pisała Aona?
Znacie jeszcze jakichś innych specjalistów - dermatologów godnych polecenia w Oce lub okolicach?
domel59
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 25 sie 2008, 16:24

DERMATOLOG - którego doradzacie?

Post autor: domel59 »

Witam.
Niestety ten temat został zablokowany zupełnie niesłusznie, gdyż oczywiście był on już poruszany jakiś czas temu na forum, ale od tego czasu sporo się zmieniło wśród Ostrołęckich lekarzy dermatologów, także szanowni moderatorzy forum pozwólcie wypowiedzieć się osobom z forum, na temat "KTÓREGO DERMATOLOGA DORADZAJĄ JAKO NAJLEPSZEGO W OSTROŁĘCE" bo zapewne taka informacja przyda się niejednemu.
A ja z doświadczenia wiem, że czasem lepiej zapytać nawet dwa razy o to samo, niż raz zniszczyć swoje zdrowie przez jakiegoś "niby" lekrza...
domel59
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 25 sie 2008, 16:24

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: domel59 »

Znalazłam listę dermatologów z Ostrołęki:
1. Chełchowska Urszula
2. Noll-Kaczyńska Małgorzata
3. Krystyna Dudziec
4. Andrzej Zaręba
5. Barbara Zaręba
6. Maria Serwatko
Czy ktoś z Was ma jakiekolwiek zdania (poparte doświadczeniem a nie plotkami) na temat którego polecacie a którego odradzacie?
Problem to: przebarwienia skóry, grzybica paznokcia, problem z włosami.
Lidusia1984
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 27 sty 2009, 20:13

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: Lidusia1984 »

Dołączam się do tematu i proszę o szczere opinie o lekarzach. :D
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: Qrzysio »

Kiedyś na forum krążyła opinia, że w Ostrołęce nie ma dobrego dermatologa. Wszyscy pisali - jak dermatolog to tylko w Łomży.
Lidusia1984
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 27 sty 2009, 20:13

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: Lidusia1984 »

No tak ale to było kiedyś, a ostatnio słyszałam że do Oki przyjeżdza jakaś Pani dermatolog z Białegostoku i z Warszawy (tylko nie wiem gdzie dokładnie i jakiego dnia). Może ktoś zna jakieś szczegóły?
Awatar użytkownika
serafin
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2009, 23:19

Tylko w Ostrowi Mazowieckiej

Post autor: serafin »

Dermatolog Halina Grotkowska - jedyna dermatolog, która zna się na rzeczy. Przyjmuje w Ostrowi Mazowieckiej - wpiszcie w Google to znajdziecie nr. telefonu. Mój trądzik wyleczyła bardzo szybko, skutecznymi choć drogimi lekami (100 zł za paczkę). W samej Ostrołęce nie polecam nikogo - nie potrafią leczyć poważnych trądzików.
Sara
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 19 sty 2009, 15:29

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: Sara »

Czy ta pani doktor z Przasnysza koło starego szpitala przyjmuje na kasę chorych?
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: aga1009 »

Z tego co wiem to w Przychodni Specjalistów na Sienkiewicza przyjmuje Małgorzata Noll-Kaczyńska.
Tylko prywatnie w piątki po 18.
sasanka1
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 21 cze 2009, 21:13

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: sasanka1 »

Od trzech miesiecy lecze sie na tradzik u Pani Malgorzaty Noll Kaczynskiej - naprawde mi pomogla zostaly mi tylko plamy ale zadnej krosty. Na plamy i krosty dodatkowo stosuje amerykanski srodek Proactiv - jest do kupienia na allegro ok.200 zl ale tez pomaga.

Pozdrawiam
Zuzka
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 17 wrz 2008, 22:43

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: Zuzka »

domel59 pisze:Znalazłam listę dermatologów z Ostrołęki:
1. Chełchowska Urszula
2. Noll-Kaczyńska Małgorzata
3. Krystyna Dudziec
4. Andrzej Zaręba
5. Barbara Zaręba
6. Maria Serwatko
Pozycja nr 6 - pani dr Maria Serwatko już nie przyjeżdża do Ostrołęki.
oniko
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 15 sie 2009, 20:44

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: oniko »

na tradzik tylo czas, czas i jeszcze raz czas-lekarze sa zbedni-strata pieniedzy
ktosia
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: O-ka

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: ktosia »

W piatek jestem umówiona do Pani doktor Noll Kaczyńskiej. Mozecie mi powiedzieć (kto był) ile bierze za wizytę? Zapomniałam zapytac jak sie zapisywałam a po lekarzach generalnie nie chodzę :)
Z góry dziękuję.
sasanka1
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 21 cze 2009, 21:13

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: sasanka1 »

Hej

wizyta kosztuje 60 zl

Ja jestem zadowolona z leczenia Pani Kaczyńskiej - przestałam juz brak antybiotyk ponad 2 tygodnie i odpukac nic mi nie wyskakuje choc mam dorazny antybiotyk w plynie na w razie czego

dodatkowo jestem juz umowiona u Pani doktor na peeling glikolowy - i rowniez mam nadzieje ze skutecznie usunie mi blizny

takiego dermatologa w Ostrolece potrzeba
ktosia
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: O-ka

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: ktosia »

Dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję, że i mi Pani doktor pomoże.
ktosia
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: O-ka

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: ktosia »

Jestem już po wizycie i kurczę nie wiem. Mam nadzieję, że mi Pani doktor pomoże ale jak czytam i pytam to widzę, że każdy od niej dostaje antybiotyk + mazidło do smarowania. Tak tez i ja dostałam - antybiotyk dosc drogi (miesięczna kuracja 90zł) + maść antybiotykowa czyli następne ponad 30zł. Antybiotyk mam brać 3 miesiące. Za miesiąc mam przyjść na kontrolę (oczywiście prywatnie - 60zł) i przedłużenie leków czyli następne 190zł. i tak x 3 miesiące..

Pani doktor również i mi wspomniała o umówieniu się na peeling za miesiac jeśli będą efekty leczenia na +.

Mam nadzieje, że to pomoże i jest to skuteczne leczenie (bo na razie to widzę ze dość kosztowne to na pewno ;) ) a nie jakaś regułka wyuczona i daję to samo każdemu jak leci... po rozmowie z 4 osobami siedzącymi w poczekalni przede mną, po wyjściu z gabinetu okazało sie ze miały to samo leczenie, które dała mi doktor- ten sam antybiotyk i krem.

Wrażenia z wizyty ogólnie pozytywne. Na razie bardzo polecam doktor Noll Kaczyńską ze względu na "obsługę" - bardzo przesympatyczna kobieta - a o efektach leczenia napiszę jeśli nastąpią a mam nadzieję, że nastąpią. :)
Zuzka
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 17 wrz 2008, 22:43

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: Zuzka »

sasanka1 pisze:(...) jestem juz umowiona u Pani doktor na peeling glikolowy - i rowniez mam nadzieje ze skutecznie usunie mi blizny
Mam pytanko odnośnie tego peelingu - na jakich partiach ciała zrobi ci ten peeling? na twarzy? czy on jest silny? i jaka jest jego cena? czy ta pani doktor wykonuje jakieś inne zabiegi?

Ja mam bardzo duze przebarwienia i żadne maści nie pomagają.
:(
Może ktoś z Was skutecznie pozbył się dużych przebarwień i może coś doradzić. Załamana jestem. :( :( :(
sasanka1
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 21 cze 2009, 21:13

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: sasanka1 »

Witajcie

Peeling bede miala robiony na twarzy juz w srode z tego co czytalam to efekty sa widoczne po miesiacu.

Musze przyznac ze nie biore antybiotykow juz 3tygodnie i na razie mam spokoj nic mi nie wyskakuje.

Ja uzywalam czyt. tetrysal pozniej doszła masc skinoren i differin z retinolem (po 2 miesiacach chyba) musze przyznac ze efekty byly zaskakujace w chwili obecnej mam bardzo male plamy ale sa i chce sie ich pozbyc.

Moje leczenie rowniez bylo bardzo kosztowne lecz niestety to jest twarz i nie zaluje i nie bede zalowac zadnej zlotowki na leki.

Peeling ma mnie kosztowac 180 zl

wole chodzic do Noll-Kaczynskiej niz do Chelchowskiej gdzie leczy moja kolezanke juz tyle miesiecy i efekty marne a ona szkoduje kasy na wizyte prywatna

Jak bede juz po peelingu napisze wrazenia
mburgh
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 20 lip 2009, 17:26

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: mburgh »

Byłem z trądzikiem u doktor Aleksandry Ciemerych. Przyjmuje w soboty w Centrum Medycznym na 11 Listopada 51. Zaleciła mi leki doustne i mazidło. Jest świetna. Poświęciła mi prawie godzinę. Uważam, że warto było pójśc.

polecam
MB
ODPOWIEDZ