Najgorsze sale weselne w Ostrołęce!!!

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja

czy byłeś zadowolony z obsługi i organizacji wesela w restauracji "Nad Narwią"????

tak
6
40%
nie
9
60%
 
Liczba głosów: 15

ona1982
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 lis 2007, 11:38

Najgorsze sale weselne w Ostrołęce!!!

Post autor: ona1982 »

Ja mam wiele do zarzucenia restauracji "Nad Narwią"
(Dawny Titanic)

* jedynymi plusami są: dobre jedzenie(pierwszego dnia), miła obsługa(kelnerzy),

* jeśli chodzi o minusy :x -lista jest znacznie dłuższa:

1. menadzerka-kompletny brak profesjonalizmu, ciężka we współpracy (mówi jedno robi co innego), bardzo negatywne wrażenie.
2. sala słabo przygotowana do organizacji wesel:
-brak dekoracji, oraz problem z mozliwością zrobienia własnej (musi się to odbywać w sobote na kilka godzin przed weselem)
-trudności w organizacji poprawin niema konkretnej ceny, oraz regul co do ilosci gości, oraz jedzenia.
Po weselu menadżerka oznajmiła mi że pozostało bardzo dużo jedzenia na stołach oraz ciepłych dań, które beda wykożystane na poprawinach.
W niedziele okazalo się ze stoły świecą pustkami i niema nawet tych dań ktore wczoraj pozostały nie ruszone. A ciepłe dania znikneły...trzeba bylo dokupywać rzekomo nowo zrobione.
(moim zdaniem byly to wlasnie te pozostale z wesela)
Jak można aż tak pomylić się w rozeznaniu????
ZAMIAST CIESZYĆ SIĘ SWOIM DNIEM MUSIAŁAM SIĘ MARTWIĆ SPRAWAMI ORGANIZACYJNYMI!!!!!
3. Jeśli chodzi o pokój dla nowożeńców: w niedziele rano zapytaliśmy obsługę kiedy trzeba zwolnic pokoj, usłyszeliśmy że niema pośpiechu.
Po 30 minutach w trakcie obiadu musialam zostawić gości aby natychmiast zwolnić pokuj!!!!!!

JEST JESZCZE WIELE RZECZY O KTÓRYCH MOŻNA PISAĆ....MÓWIĄC W SKRÓCIE NIE POLECAM TEJ RESTAURACJI GDYŻ BARDZO SIĘ ZAWIODŁAM !!! JUŻ SŁYSZAŁAM PODOBNE OPINIE NA TEMAT TEJ RESTAURACJI, ALE MYSLAŁAM ŻE TO ZWYKŁE LUDZKIE ZŁOŚLIWOŚCI, NIESTETY NIE. :( ....
Ostatnio zmieniony 11 lis 2007, 16:41 przez ona1982, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Oni poprostu doswiadczenia nie maja :x Niewiem czemu zdecydowałas sie zrobic wesele akurat tam...Jest wiele bardziej profesionalnych restauracji i sal bankietowych...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
aconiewolno

Post autor: aconiewolno »

za głupote sie placi, skoro slyszalas takie opinie to po co tam szlas, a teraz w internecie sie żalisz? :)
asiekba
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 04 wrz 2007, 14:04

Post autor: asiekba »

Zgadzam sie z Tobą całkowicie. TA pani nie powinna organizować takich imprez. Również próbowałam z nią rozmawiać na temat swojego ślubu ale nawet dekoracji nie można było swojej wprowadzić bo jak stwierdziła to nie remiza strażacka. Ciężko się z nią porozumieć. Za wszystko sobie słono każe płacić, potrafi nawet wyliczyć spożyte kawy czy herbaty. Co do sal to jest bardzo niewiele kompetentnych ludzi. To jest raz w życiu taki dzień i dobrze zasięgnąć wcześniej rady innych i się głęboko zastanowić. W umowie dobrze wszystko wyszczególnić a nie będzie rozczarowań niemiłych.
blondyneczka
ona1982
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 lis 2007, 11:38

Post autor: ona1982 »

aconiewolno pisze:za głupote sie placi, skoro slyszalas takie opinie to po co tam szlas, a teraz w internecie sie żalisz? :)

ja sie nie żale , tylko dziele sie swoimi doswiadczeniami :D

Najabardziej liczy sie to ze na takich imprezach najwazniejsi sa ludzie a nie miejsce :-) a ludzie faktycznie dopisali! haha
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Post autor: kasia pelasia »

Ja przy wyborze swojej sali weselnej kierowałam się w dużej mierze opiniami znajonych i rodziny. Sama byłam też wcześniej tam na weselu. Moim zdaniem należy się wcześniej upewnić jak wygląda organizacja w danym lokalu, bo to sązbyt dużepieniądze, żeby wydawać je w ciemno. W "Nad Narwią" na weselu nie byłam więc się nie mogę wypowiadać, natomiast byłam ze znajomymi w któryś piątek i bardzo mnie zdziwiło, że w takim eleganckim (jak na nasze miasto) lokalu ok godz 20 zminutami zaczęto sprzątać przy nas i zamiatać podłogę, w trakcie gdy jedliśmy. Kelner powiedział nam, że jutro jest wesele i muszą się przygotować.
Peła
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 paź 2006, 18:49

Post autor: Peła »

w piatki o 21 są zawsze dancingi i może kelner poprostu przygotowywał salę pod dancing?? Ja mam dobre wspomnienia z tą salą i śmiem zakwestionować to co pisze autorka tego tematu !!! Z tego co przeczytałem, nieprozumienia wynikłay z braku dodadania sie z szefową!

Dla mnie bez sensu jest publiczne wypisywanie na kogoś rzeczy oczeniających.. a zwłaszcza samemu zaczynając temat!! To jest raczej mało poważne. Lepiej złość gdzie indziej wyłądować! pozdr.
Strzelisty Dąb!!
jajcok2
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2007, 10:53

Post autor: jajcok2 »

Uważam, że to dobre słowa powidziane przez osobę zakładającą temat, gdyż właściciel powinien zadbać o wszystko i poinformować o cenach przed a nie w trakcie. To jest moment gdzie nie myśli sie o innych rzeczach tylko o własnym szczęściu. Powinno sie oczernić takie lokale i jestem za. Chamstwo JEST WIELKIE I ZERUJE NA NIEWINNYCH.
ANKA
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 27 lis 2006, 16:15
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Post autor: ANKA »

Ja również jestem ,,za" aby takie tematy były poruszane na forum.W końcu czemuś ma ono służyć! Peła jeśli masz dobre wspomnienia z tą restauracja to ok ale inni mają prawo wiedzieć różne opinie na ten temat.Po tych komentarzach na pewno nie wybiorę tej restauracji na własne wesele.Jestem za tym żeby więcej było tak szczegółowych forum!

Pozdrawiam!!!!
jolkaa
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2007, 20:59

Post autor: jolkaa »

Jestem takiego samego zdania jak moi poprzednicy, kazdy ma prawo do wyrazenia własnej opinii, opisania swoich przezyc i spostrzeżeń, zwłaszcza ze poruszany jest tutaj tak ważny temat jak sala weselna a wesele jest tylko raz w życiu i kazdy pan mlody i panna mloda chce aby wszystko przebiegalo w jak najlepszym porządku. To nie pierwsza taka opinia na temat tej sali. Skoro szefostwo nie wyraża ochoty robienia wesel i ma robic to tylko od niechcenia.. niech pozstanie tylko przy prowadzeniu restauracji.
Proszę więcej takich ostrzeżeń!! :!: :!: :!:
Jeśli mam polecić jakąś sale ta bardzo polecam salę ,,augustyniak,, za pełen profesjonalizm!!! :D
,, Można dochodzic prawdy dla samej satysfakcji jej wykrycia..,,
A. Christi
ODPOWIEDZ