Prośba o pomoc w znalezieniu sali na wesele w Ostrołęce.

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Szczupak77
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2007, 15:33

Prośba o pomoc w znalezieniu sali na wesele w Ostrołęce.

Post autor: Szczupak77 »

Hej
Mam proźbe pomóżcie mi znaleść salę w Ostrolęce gdzie mogę zrobić swoje wesele. Dużo słyszałem o sali w Zakładach mięsnych czy cos tkaiego.....
może macie jakieś namiary na tą salę, a może jakieś inne sale.....
dzieki z góry..
wasz przyszły mieszkaniec ostrołęki
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Obrazek
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Jest taka opcja ,,Szukaj'' ona naprawdę działa... czasem warto ją użyć...
Szczupak77
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2007, 15:33

Post autor: Szczupak77 »

chyba zle szukałem bo zakaładów miesnych nie znalazłem ale szukam dalej
Awatar użytkownika
Aneta
starszy kapral
Posty: 155
Rejestracja: 29 wrz 2006, 9:10
Lokalizacja: -------

Post autor: Aneta »

Teraz juz nie ma Zakladow miesnych a jest Pekpol...Ale co do tej sali to mysle ze warto sie tam najpierw wybrac i zobaczyc.Napewno jest tam ktos kto sie tym zajmuje
Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Moja siostra miała tam wesele... w 2000 roku :lol: z tego co pamiętam yo było nawes wporzo... myślę że nic się ni zmieniło :twisted:
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

heh... czyli w kilku słowach to mojej siostrze się udało :lol: w wtedy nie była Krystyna Nosek ??
Natalia
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2007, 22:43

Post autor: Natalia »

W porządku jest restauracja "Augustyniak", jest tam ładnie i w ogóle. Znajduje się ona chyba na ulicy Granicznej, tam gdzie jest Benzol.
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: grubcio »

"Augustyniak" , "Olimpia" , "Pekpol" , a tak to raczej szkoły :)
(L)egia Warszawa!
almnis
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 lis 2005, 16:11
Lokalizacja: Cały kraj

Post autor: almnis »

Ja polecam Sale przy Zakładach Mięsnych, W sierpniu miałem tam wesele na 260 osób. Jest rewelacyjna. Gratis oświetlenie które u Grody kosztowało by jakieś 3500 tyś, pokoje dla młodych i gości gratis, dekoracja sali (płutna pod sufitem itp.) gratis, Sala jest bajkowa w pełnej scenerii. obsługa sami mężczyźni, expresowa (chłopaki z Elby tam pracują gdyż właścicielką sali jest pani Niewiarowska, właścicielka Elby).
I nie droga.
asiekba
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 04 wrz 2007, 14:04

Post autor: asiekba »

z P. Niewiarowską nie wchodziłabym w interesy. Oszukała mnie i nie polecam jej. Chce tylko zarobić i robi ludzi w konia. A cena nie jest az taka niska. Bardzo polecam nowa sale Augustyniaka na PGO. Miałam tam wesel.Super klimat, miłe otoczenie, super ogródek, przemiła obsługa i śliczna dekoracja. Jka najbardziej na plus
blondyneczka
Anegrim
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 26 lip 2007, 21:37

Post autor: Anegrim »

Może zaczne od zakładów mięsnych......

Wesela w zakłądach były fajne dopóki sala i stołówka była własnością zakładów.... Wtedy kierowniczką była p Krystyna Nosek. Później Sale wraz ze stpołówką wykupiła pani Gajewska a to już kompletna klapa;/ Później chyba był jeszcze ktoś ale krótko a teraz Pani Nieriarowska która ma łądne oświetlenie to prawda ale jest stosunkowo droga i nie za dobre jedzenie jest tam ;D

Ja osobiście polecam W Ostrołęce Augustyniaka ale jeśli chcesz mieć naprawdę dobre wesele to wybierz sale weselną w Susku Starym 8 km od Oki. Sala łądna obsługa dobra no i pyszne jedzenie ;D Coś o tym ostatnim wiem ;D A i otoczenie stawy ogrody są po prostu super.

Co do cen to stosunkowo jest tam niedrogo okolo 90 zł
patyk83
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 19 lut 2007, 20:40

Post autor: patyk83 »

A ja miałam wesele w Susku Starym 8-09-2007, gorąco polecam. Było fantastycznie. Goście byli zaskoczeni wystrojem sali i bardzo ją chwalili. Właściciele bardzo mili. Po wejściu na sale jak już goście zajmowali miejsca podeszli do nas i złożyli nam życzenia oraz podarowali prezencik. Był to bardzo miły gest z ich strony. Wszystkimi sprawami związanymi z weselem zajmuje się córka właścicieli pani Ula. Bardzo miła osoba. Jedzenie było bardzo dobre. Obsługa spisała się na medal. Był też gratis pokój dla nowożeńców. W pokoju wanna z hydromasażem :). Ekstra. Warto zrobić tam wesele jeżeli ktoś chce aby również goście mieli wspaniałe wrażenia z wesela a nie tylko para młoda. Muszę również pochwalić otoczenie. Stawy i dużo zieleni. Właściciele niewątpliwie włożyli w to dużo pracy a także serce. Serdecznie ich pozdrawiamy

Nowożeńcy Marta i Marcin
ODPOWIEDZ