Agromasz - mieszkanie na kredyt

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
groch
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 10 sie 2009, 22:21

Agromasz - mieszkanie na kredyt

Post autor: groch »

Witam

Mam pytanie widziałem na stronach agromaszu informację że udzieelają oni kredytów na mieszkania wystarczy tylko dowód i minimum formalności .

Mam pytanie czy ktoś skorzystał z tej propozycji ?
Jak to się skończyło jak z oprocentowaniem ? tylko na 10 lat udzielają zastanawiam się jak to jest w praktyce
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Agromasz - mieszkanie na kredyt

Post autor: Qrzysio »

Firma tylko pomaga w uzyskaniu kredytu. Samodzielnie nie udziela żadnych pożyczek, bo na to trzeba mieć pozwolenia. Zatem kredyt uzyskasz w banku, a w jaki sposób firma może pomóc - trudno powiedzieć.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Agromasz - mieszkanie na kredyt

Post autor: Infom »

Powiem tak nie licz na cuda,
Dowód tylko do kredytu hipotecznego? chyba żeby tylko sprawdzić Cie w BIK :)
Wzięcie kredytu hipotecznego nie jest tak proste jak się każdemu wydaje, multum papierów, sprawdzeń itp itd
Oni tylko mogą być ewentualnie pośrednikami, ale fizycznie umowę pewnie będziesz i tak musiał podpisać z którymś z banków i wtedy już na ich zasadach.
No ale najlepiej dowiedzieć się u źródła, mają swoją stronę internetową, napisz, zadzwoń.
Jak będziesz coś wiedział, napisz na forum, będzie info dla innych.
Awatar użytkownika
kredytpolska
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2014, 23:16

Re: Agromasz - mieszkanie na kredyt

Post autor: kredytpolska »

Zapewne są pośrednikami, a już na pewno polecą "gorąco" ofertę banku, w którym mają najwyższą prowizję ;)
Doradca Finansowy
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 01 paź 2014, 14:13

Re: Agromasz - mieszkanie na kredyt

Post autor: Doradca Finansowy »

Każdy klient może sprawdzić jakie są oferty na rynku - nie każdy Doradca daje klientowi najdroższą ofertę - długo by nie popracował
groch
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 10 sie 2009, 22:21

Re: Agromasz - mieszkanie na kredyt

Post autor: groch »

z tego co udało mi się dowiedzieć to zakładana jest hipoteka na mieszkanie a w akcie notarialnym jest rozpisana każda rata z wysokością i terminem płatności . Także faktycznie nie ma banku żeby nie ta wilgoć i ten gaz
ODPOWIEDZ