Nowe parkomaty - po angielsku (!)

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Nowe parkomaty - po angielsku (!)

Post autor: Infom »

Co mnie wkurza!

Żyjemy w Polsce, posługujemy sie na co dzień naszym językiem ojczystym czyli polskim, to jak mam rozumieć wyświetlane informację na parkomacie w języku angielskim? Tak jak miało to miejsce dziś, jak pani prosiła mnie o pomoc w opłacie za parking, bo nie rozumiała instrukcji obsługi wyświetlanej na wyświetlaczu w j.angielskim.
markpil

Re: Nowe parkomaty - po angielsku (!)

Post autor: markpil »

Proste bankomaty tea maja wybor jezyka .A myslenie nice boli
emzet
starszy szeregowy
Posty: 82
Rejestracja: 26 sty 2014, 10:18

Re: Nowe parkomaty - po angielsku (!)

Post autor: emzet »

markpil pisze:.A myslenie nice boli
Myslenie miło boli? WTF? Co to jest myslenie? Może to też z angielskiego :crazy:
Jeden o parkomatach a drugi o bankomatach. Chyba raczej czytanie nie boli ale jak patrze na ten tekst to oczy raczej bolą..
markpil

Re: Nowe parkomaty - po angielsku (!)

Post autor: markpil »

emzet pisze:eden o parkomatach a drugi o bankomatach
proste najpierw wybrała język a potem miała problem - dalej twierdzę że myślenie nie boli
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Nowe parkomaty - po angielsku (!)

Post autor: Infom »

możliwe, że tak zrobiła, że wybrała w nerwach język angielski i jeszcze gorzej się "zamotała".
Ale czy ktoś to potwierdzi, że na start jest ustawiony język polski?
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Nowe parkomaty - po angielsku (!)

Post autor: kormoran »

To wszystko robota T.ska. Tyle tylko, że u nas rządzi inna opcja. Nie wszyscy kumają, że lepsze jest wrogiem dobrego. Ponadto z całego naszego kraju najwięcej w Ameryce było Kurpiów. Zatem producent parkomatów uważał, że tu prawie wszyscy znają angielski i zbudował maszyny z systemem operacyjnym w tym języku. A zarządca parkomatów miał już chlebuś ale... zachciało się bułeczek. No, a kto bogatemu zabroni?
Believe
kapral
Posty: 100
Rejestracja: 06 kwie 2012, 21:02

Re: Nowe parkomaty - po angielsku (!)

Post autor: Believe »

Infom pisze:możliwe, że tak zrobiła, że wybrała w nerwach język angielski i jeszcze gorzej się "zamotała".
Ale czy ktoś to potwierdzi, że na start jest ustawiony język polski?
Ja. Już nie szukaj problemów i zluzuj gacie. Musiała sama zmienić na angielski i tyle...
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Nowe parkomaty - po angielsku (!)

Post autor: Infom »

zadałem pytanie tylko, bo w ogóle bym się nie zdziwił jak by było tak jak myślałem.
ODPOWIEDZ